eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - eHrvatska-zemlja smradova

Go down

Lipanj 2009. - eHrvatska-zemlja smradova Empty Lipanj 2009. - eHrvatska-zemlja smradova

Postaj  Krepo 23/6/2009, 22:41

da zapocnemo ovim clankom: http://www.erepublik.com/en/article/ko-je-kriv-za-poraz-ehrvatske-raspad-zdruga--836664/1/all

covjek je sve objektivno napisao, bez ikakvog vrijedanja,tj svoje videnje dogadaja, i zato je od mene dobio vote i subscribe, bio srbin ili ne.

Nakon sto sam osjetio svu pokvarenost hrvatske politike na svojoj koži preko IRC-a, i izbacivanja iz ZDRUGA i cjelokupnih OSRH, oci su mi se otvorile.
Ovu drzavu vode pokvareni profiteri koji samo misle na svoju guzicu. Pola danasnjih "faca" u politici igra erep tek 4-5 mjeseci i vec imaju svoje tvrtke, hrpu golda i zagaranitrano mjesto u saboru ili free weapone u slucaju rata. I sada se ja, jedan obican posten radnik pitam na koju to foru???
pa igram ovu igricu skoro godinu dana i od samih pocetaka sam radio samo na korist hrvatske (TO JAR-a, ratovi, kongres, itd) i kako mi edrzava vraca??? Isto kao i prava drzava, cipelom u guzicu!!!
Potpuno izopcenje iz vojske jer me je neki kreten vrijedano na IRC i ja mu nisam htijeo ostati duzan.
Cisto sumnjam da je i on izbacen iz vojske.
Ja sam na obranu grcke potrosio svojih 10golda i napravio oko 1k damagea u toj borbi.
Time vracam svoj dug hrvatskoj i njenim politicarima.
I sada vam sa zadovoljstvom mogu reci ovo:
Imali ste moju lojalnost, a sada mi pogledajte avatar, nema vise dzabe ni kod stare babe.
Tko vise plati za njega se borim.
U ovoj sam igri uspjeo sam, bez icije novcane ili ikakve pomoci.
Do ranka Captain sam dogurao svojim novcem, oruzjem i wellnessom, tek kad mi je ostalo 5 damagea do colonela odlucili ste mi slati weapone.

Tako da za kraj, oglas:
Mercenary for hire, WYPIWYG (what you pay is what you get)
Placenik za prodaju, slobodni prijevod ovog gore na naski: Koliko para, toliko muzike

///
cmdgeneralmarka

Krepo

Broj postova : 12
Join date : 18.06.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.