Lipanj 2009. - ZA MENE POSTOJI SAMO JEDAN KRIVAC - HDS !

Go down

Lipanj 2009. - ZA MENE POSTOJI SAMO JEDAN KRIVAC - HDS ! Empty Lipanj 2009. - ZA MENE POSTOJI SAMO JEDAN KRIVAC - HDS !

Postaj  Reverend Kane on 29/6/2009, 20:01

Postovani gradjani eHrvatske !

Ovaj tekst pocinjem ljutnjom kad sam vidio da mi placa sa 9 kn pada na 1 kn i polako,ali sigurno pocinjem ja,ali i svi vi osjecati posljedice ocajne politike HDS-a,pa onda pocinju pricati floskule i gluposti o nacionalnom jedinstvu u ovim kriznim vremenima da se svi ujedine,ali odrze vladajucu garnituru na vlasti.

Ja pitam vas eHrvatski narode sto s tim dobijamo,ako je vladajuca garnitura opet izabrana?
Ja nisam protiv ujedinjenja stranaka zbog nastale situacije,ali jednostavno glupost vladajucih me zabrinjava,gubimo polako vlast u svim sektorima,a oni govore da je klontroliraju?

Ok dragi vladajuci ajde izkontrolirajte malo situaciju u ekonomiji? Ne mozete?Znam da ne mozete,ali bojim se da ce doci situacija kad necete moci vise nista i kad nase edrzave vise nece biti zbog vasih gluposti i prepotencije.

Ja prvi nikad nebi usao u savez s vama,jer ste po meni nanijeli veliku stetu nasem enarodu gurajuci ga u ponor s odlukama,sad svi vidimo sto znaci zabijati glavu u pijesak i ono najvaznije - biti pasivan u odlukama jer znate vi kad se situacija mogla rjesit,ali nije i to je jedino vasa greska.

Sad govorite sto hocete,ali doveli ste do toga da ce ljudi odlazit,a novi igraci nece moci prezivjeti,pa sad vas pitam sto ste to dobrog napravili osim ove lose situacije?

Dragi eHrvati bacamo kamenje na pogresne ljude,nisu eSrbi krivi - krivi su nasi izdajnici sa pogresnim odlukama i umjesto da progledaju i kazu da su krivi i ispricaju se kompletnom eHrvatskom narodu i ponude mandat ili eHSP-u,HUS-u ili drugima i jednostavno odu s mjesta koje ocito nije za njih.

Hvala vam dragi HDS-ovci sto ste od nasu edrzavu ucinili problem i sto ste nas doveli do ove situacije,nadam se da ostale stranke nece pasti pod vasu propagandu o ujedinjenju,jer s vama ga nema,dovoljno ste napravili - podrzite druge koji daju bolje ideje i s tim cete se najbolje ujedinit s eHrvatima i dokazat da ste veliki.

Veliki pozdrav normalnim eHrvatima !

AntonyCash !

p.s. samo blatite vladajuci,uopce me ne zanima.
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26

[Vrh] Go down

[Vrh]