eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - Izdanje #10 - A ŠTO SAD?!?!

Go down

Lipanj 2009. - Izdanje #10 - A ŠTO SAD?!?! Empty Lipanj 2009. - Izdanje #10 - A ŠTO SAD?!?!

Postaj  Reverend Kane 29/6/2009, 20:54

Draga nacijo.

Kako imam priliku vidjet, opet je nastavljen trend u medijima da se sve koji iznose drugo mišljenje naziva izdajicama, paničarima i da oprostite na izrazu plačipizdama. E pa sad ću s ponosom reć da spadam u tu skupinu. Zašto? Jer sam kritizirao trenutnu vlast i njeno (NE)rješavanju dviju kriza: stranačke i kongresne izbore.
Pitanje svim kritičarima. Jesmo li se obranili od pokušaja PTO-a? Prvo stranaka, a onda i (puno važnije, kongresa)? NISMO. Jesmo li krivi mi koji smo ujutro glasali po naputku ljudi iz vlasti (priznanje za trud)? NISMO. Jesu li krivi veleposlanici koji nisu uspjeli osigurati pomoć izvana? DJELOMIČNO. Da li je kriva vlast koja je napravila LOŠ plan obrane, i kao takav ga nije ni sprovela u djelo? APSOLUTNO!
I zato imam svako pravo kritizirati tu vlast.

Naravno, opet su se javili oni koji na samu spomen suradnje s eSrbima pjene na usta, i busaju se u prsa. Svima njima poručujem samo jedno. POGLEDAJTE KONGRES! Do ovoga nije došlo iz puke obijesti Srba, već kao odgovor na poteze bivše i sadašnje vlasti. I sad smo mi koji pokušavamo spriječit DALJNJE srozavanje eHrvatske izdajice, poltroni i paničari? Mislim da bi VAS trebala hvatat panika. Želite li Srpskog predsjednika države? Nastavi li se niz "uspješnih obrana" i dobit ćete ga! Nemojte poslije po nama pljucat.

Dosta ljudi kaže kako ova igra gubi na zanimljivosti ako se ne ratuje. Ko kaže da se neće ratovat? I dalje ćemo mi biti na strani ATLANTISA a Srbi na strani Peacea. Samo što ćemo se umjesto u Slavoniji borit u Podoliji ili negdje drugo. I dok se mi borimo u drugim državama, ekonomija cvjeta, svi imaju dovoljno za weapon kojim se borimo i kruh od kojeg živimo. Jer nema rušenja MMa, nema obaranja valute, krađe novaca .... Ali ne, bolje je da osvajamo jedni drugima regije, uništavamo firme, radimo kolaps. Pa se šverca, ide preko black marketa, država nam sugerira da zaboravimo našu valutu ... Ej, DRŽAVA SE ODRIČE KORIŠTENJA SVOJE VALUTE?!?!?! RAzumijem razlog ali mi je to trn u oku. No bitno da se mi i Srbi gledamo preko nišana, zar ne?

Ovo što slijedi ću ponovit još samo jednom jer mi je već puna kapa trubljenja okolo po komentarima.
MOŽEMO SURAĐIVATI SA eSRBIMA BEZ PRESTANKA BORBI!!!!

Moja vizija suradnje je slijedeća. Verbalni dogovor o nenapadanju i odbijanje sudjelovanja u napadu saveznika na originalne teritorije OBJE Države. Ekonomska suradnja otvaranjem tržišta i slobodnom razmjenom. Stroga zabrana miješanja u unutarpolitičke sustave, ekonomski sustav, i općenito odbijanje u sudjelovanju bilo kakvih ilegalnih djelovanja. Povremeni otvoreni ratovi (isključivo radi treninga) uz suglasnost OBJE strane. Dogovaranje bitki u drugim državama za sve one koji imaju alergiju prema drugoj naciji, kako bi uspjeli izliječiti sve eventualne frustracije. Pomoć u slučaju potrebe.
Sve ovo bi se trebalo prenijeti i na BiH kako ne bi naša prepucavanja prebacili na nedužnu državu.

Ako vam ovo nije po guštu onda slobodno nastavite po starom. Samo me strah da nećemo imat državu koju ćemo branit. Jer ako mislite da će Madžari propustit priliku uzet ono što Srbi ostave varate se .... a onda će bit kasno. Sad nam slijedi samo gospodarski kolaps. Ostalo se može spriječit ali samo pametnim djelovanjem. Imate li volje promijenit sebe i hrvatsku budućnost? Nadam se da imate, za dobrobit svih nas.


A sad možete "oplest" po meni ...


Gjuro



dodatak: Apeliram na sve građane da se prilikom kupnje artikala NE KORISTE marketom. Za sve što Vam treba se obratite Uredu za dijasporu ili pogledajte par linkova:

http://www.erepublik.com/en/article/prodaja-ehrvatskih-proizvoda-preko-bm-ponuda-842673/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/-izvanredne-mjere-vlade-rh-2-dio--842576/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/drugi-broj-trgovackog-oglasnika-842384/1/20
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26
Join date : 29.06.2009
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.