eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - [update][update]4. DIO PARODIJE- EREPUBLIK [Grgo]

Go down

Lipanj 2009. - [update][update]4. DIO PARODIJE- EREPUBLIK [Grgo] Empty Lipanj 2009. - [update][update]4. DIO PARODIJE- EREPUBLIK [Grgo]

Postaj  InChY 30/6/2009, 13:08

---------------------
[2nd UPDATE] Sve spremno!Uživajte gledajući 40 min.Link je dolje u članku.
-----------------------
[update]-part3 stavljen,uploadam part4 i part5 i miran sam cijelo ljeto.
-------------------------

"Napokon!"-kažu neku čitajući naslov.

Da,dobro ste čuli!
Nakon gotovo 3 tjedna i preko 1GB videa konačno u eHvratskoj!
4. Dio parodije na eRepublik!

Video ukupno traje oko 39min i 59 sek Razz.
Vrijeme i trud:neprocijenjivo.

Nakon za**bancija s youtubeom,dailymotionom,sejvanjem pa onda greške,zamrzavanjem računala...ipak se odlučio napravit 5 šnita od videa i stavit na playlist na youtube.
Zasad je na youtubeu pola videa tj. oko 20 min. i sutra slijedi završetak(day 384) tako da vas držim znatiženjima. Smile

To je nešto od mojeg uobičajenog govora.
FILM! FILM! FILM!:
Evo vam ga na!
4. PARODIJA EREPUBLIK -part1 i part2

Nažalost,zakasnio sam sa videom.Dio ekipe koji su bili željni slave i čekali film su dobili ban4life i neće možda vidjeti ovo a ne znam njihove adrese da im pošaljem.To su:
-guzi1950
-Franjo Fury
-sjece1950
-stobrecki

Također molim one kojima sam obećao da ću prvima dat link da mi oproste jer sam već toliko umoran od svega da nemam snage više slat i čekat,nestrpljivost je pobjedila.
Rekao sam također da ću nagraditi vjerne komentatore(u dobrom smislu) i čitatelje ali trenutno sam švorc,rat je i...znate. Smile

No to još nije sve,skinite wallpaper za vaš omiljeni film XD:
Wallpaper-The Battle for Vojvodina

Master_Blaster,Radijator,generic9974, IvanBerni,Black_Oblivion,Goran Krznar,SinCro(uruk-zapovjednik),dakyk1,D ordano,Stobrecki,guzi1950,Franjo Fury,sjece1950,Maro Kamenjak,Max_Payne te Djani Ujkan Marich.

Nakon što pogledate,molim vote&subscribe Razz
Pozdrav,
Grgo

I ne zaboravite!Sutra je nastavak!part3 i part4!
Očekujte ih na mom kanalu
GrgoCroatia
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.