eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. -POBJEDA RAZUMA !

Go down

Srpanj 2009. -POBJEDA RAZUMA ! Empty Srpanj 2009. -POBJEDA RAZUMA !

Postaj  Reverend Kane 2/7/2009, 14:19

Postovani eHrvati !

Jutros sam dobio nakon brojnih razocarenja i jednu veselu vijest,a to je da su i vladajuci i oporba ocito istaknuli - promjene u vrhu edrzave.

Cestitam sto je pobjedio glas razuma i sto ste u ovim osjetljivim trenucima istaknuli osobu koja je potrebna nasoj edomovini, a to je svakako ANDYCRO.

Drago mi je da je zdrav raum pobjedio kod vecine,ali drago mi je da je tastina vladajucih napokon splasnula i ovim cinom su zapravo indirektno dokazali svoju krivnju za ovo stanje,ali sad to nije bitno,glavno je da se dogadjaju promjene jer AndyCro ce rjesit ogroman problem koji se dogadja u nasoj voljenoj zemlji,prije svega zbog agresivnih napada eMadjara i eSrba s kojima trebamo sjest za stol i napokon pronaci rjesenje.

Dragi Andy ekonomija je u kolapsu i trebas nam da se polako,ali sigurno izdignemo iz blata i ostvarimo ono za sto smo se borili - bolju eHrvatsku.

Dragi Andy fundamentalno je da krenemo u promociju u RL,jer trebamo ljudi da podignemo edrzavu na noge,ali to ne mozemo ako ti isti novi igrali ne budu primali placu ili ne budu mogli kupiti hranu.

Dragi Andy velik je i tezak put pred tobom,ali ja vjerujem da ces uspjet na tom putu,oni koji su ti ostavili tezak put sad stoje iza tebe,davaju ti podrsku i oni ce te prvi kritizirati ako nesto ne napravis kako oni zamisljaju.

Zato dragi Andy u ime promjena,u ime povijesti nase voljene edomovine zelim ti srecu da pobjedis i da napravis ono sto svi mi ocekujemo od tebe.


Pozdrav svima i sretno AndyCro na izborima !

AntonyCash
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26
Join date : 29.06.2009
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.