eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - ** O.U.O ** / ** Osvrt Uz Ostavku **

Go down

Srpanj 2009. - ** O.U.O ** / ** Osvrt Uz Ostavku ** Empty Srpanj 2009. - ** O.U.O ** / ** Osvrt Uz Ostavku **

Postaj  InChY 3/7/2009, 18:52

Br. 8/2009.


UVOD
PREDSJEDNICKI IZBORI
POSTENA IGRA
HLD TRENUTNA SITUACIJA
MOJA OSTAVKA



UVOD

Lijepi pozdrav svima.

Jos jedan broj Mea Culpe je pred vama. Kako je u posljednje vrijeme bilo dosta kritika kako pozitivnih i negativnih na PM naravno odluka je i dalje da ove novine izlaze i dalje. U ovom broju bit ce raznih stvari koje ce nekome sjesti pozitivno a nekima negativno (kako to i obicno ide). Naravno i dalje se ide sa dugackim clancima
kako ste i navikli od mene. Ovo je drugi broj novina koji ce izaci u eHrvatskoj, eSrbiji te eBiH.


PREDSJEDNICKI IZBORI

U ovome djelu mogu reci samo da mi je drago sto se «nova» eHrvatska Vlada odlucila napokon ujediniti i pruziti zajednickog kandidata za eHrvatskog predsjednika. Jos draze mi je napomenuti da je to clan HLD stranke.

Ni sam ne znam tocne pojedinosti ali ako ce svi ovi ljudi koji su u trenutnoj zajednickoj vladi odlucivati o buducnosti eHrvatske mogu se samo nadati da ce to funkcionirati iako iskreno mislim da to tako ne moze funkcionirati.

U buducnosti se nadam da ce nova izborna ekipa koja bude na vlasti (nadam se ekipa eHrvatske) slusati glas naroda pa cak i jednog pojedinca te 2x razmisliti o novim potezima. AndyCro-u zelim puno srece u nadolazecim izborima jer ce nam trebati to je zasigurno.

Nadam se da ce se izvjestaji nastaviti pisati te da ce stizati nove vijesti od celnika nove drzave sa informacijama koje su potrebne svim gradjanima eHrv.

Takodjer se nadam da ako Andy dodje na celo ne budu samo puste rijeci u pokusaju smirivanja netrpeljivosti eHrvata te eSrba te da ce se pokusati napraviti balans koji je pozitivan i za eHrvatsku a takodjer i za eSrbiju.

Glas za AndyCro � Glas za bolju eHrvatsku


POSTENA IGRA

Akcija postena igra i dalje se nastavlja.
Sto bi bila svrha ovoga projekta?
Sama svrha ovoga projekta da se svi ljudi koji su ili sudjelovali ili jos sudjeluju malo zamisle i pogledaju koju stetu su nanesli drugoj drzavi te koje su stambilje dobili kao takvi u svojoj i drugoj drzavi.

Znam sad ce usljediti razne optuzbe uskogrudnih ljudi koji ce reci ti si ovakav ti si onakav stojis na njihovoj strani i ovo i ono i ne znam sto sve ne.

Sve te ljude moram demantirati i reci da je to prijedlog koji me je iskreno pogodio jer ljudi koji rade na TO nase drzave, stranaka te kongresnih mjesta imaju zelju i volju pristupiti ovome projektu te ga podrzavaju.

Naravno sad ce se naci i more ljudi koji nisu za tu akciju nego ce popljuvati i mene i projekt i ljude koji su radili na TO susjedne nam drzave ali ne krivim ih jer imaju to pravo. Jedino sto bih zelio u suradnji sa drugim ljudima na inicijativu mene i ljudi koji su nam nezadovoljni statusom u drzavi da se zamislite i podrzite ovu akciju te se postavite pozitivno i ucinite ovu akciju takodjer pozitivnom.

Svima koji ovo podrzavaju znajte da ce biti uvijek onih koji ce pljuvati po takvim akcijama i nece podrzavati misljenje nekolicine ljudi. Sve to sto govorim mozda nema nikakvog smisla ali imam zelju i volju ovu drzavu komunikacijom svesti na pozitivan nacin rjesavanja problema te prekinuti tupave prepirke putem komentara na novinskim clancima.

Zakljucak:

Molim sve ljude nase eHrvatske te susjednih nam zemalja da se zamisle cemu su ti TO potrebni te da se smire u takvim situacijama i pokrenu akciju POSTENA IGRA.
Ako treba doci do sukoba neka se teritoriji osvajaju postenom bitkom a ne radom TO unutar drzave. Akcije TO mogu nam donjeti i jednima i drugima samo vise i vise netrpeljivosti umjesto da se fino slozimo i kao dobri susjedi pokrenemo ono sto nam treba a to je sloznost u rjesavanju problema koji su pred nama.


HLD TRENUTNA SITUACIJA

U ovom djelu bi se osvrnuo na kongresne izbore sto se tice HLD stranke i izjave WEBa koji mi se u najmanju ruku zamjerio svojim tupavim izjavama. Da totalno obrazlozim sto se desavalo objasnit cu slijed dogadjaja.

Predsjednicki izbori:

Na predsjednickim izborima (stranackim) doslo je do TO 2 stranke ali ne i HLD stranke. Ovim putem se zahvaljujem svima koji su dosli u HLD i kandidirali se ali uz ugodni razgovor i izmjenjivanja PM poruka povukli svoju kandidaturu i ostavili sluzbenog kandidata HLDa (mene) za jedinog predsjednika. Taj potez dokazuje da HLD ipak ima ljude koji nastoje smiriti tenzije u i izvan okvira granica eHrvatske.

Zakljucak -> Jedina stranka bez bojazni TO

Kongresni izbori:

Izaslo se sa sastankom svih stranaka na jednom chatu i planom razrade kongresnih izbora. Kako se zna da je u izbor islo 36 ljudi (ako se u zadnji cas nije nesto promjenilo ne znam stvarno) od povjerenja «Vlade» eHrvatske. Naravno kako to biva kad vidim propust negativno sam reagirao u svoje ime jer nisam htio stati pred predsjednike drugih stranaka u ime cjele stranke nego sam rekao da cemo napraviti unutarstranacko glasovanje i izjasniti se. Propust koji je podrzao i Klynn ispao je tocan jer se islo sa clanovima od strane eHrvatske vlade sto i nije bio problem ali je ispao problem sto ih je bilo previse + ljudi koje je web zahtjevao da se kandidiraju iz stranke te stave NO VOTE avatar. Tu je bio propust na koji sam htio apelirati ali jedini odgovor je bio «IZGUBIT CES DRZAVU» i povukao sam svoje obrazlozenje uz izjave da sam izdajica i Srbin i sto ti ja znam sto sve ne. Ugl islo se na te ljude i kako nije postojala mogucnost da se napravi kongresni TO sa strane HLD-a dobio sam poruku da sto ja glumim da izbacimo svoje kandidate. Do tada sam svima iz HLDa govorio da povuku kandidature da se smanji broj ljudi za koje da se glasa i ne dovedemo kongresne u pitanje. Naravno doticni to nije kuzio i na zapovjed doticnog koji jos govori da sam spijunski idiot i srbin i neke nebuloze HLD je izbacio svoje clanove i tako kongresnu listu popunio preko 140 clanova tj kandidata. Gdje su se rasuli glasovi? Glasovi su se rasuli bas zbog tog cina popunjavanja mjesta sa ostalih stranaka. Plan je bio odlicno isplaniran i organiziran dok se nisu ostali kandidati poceli puniti i time rasuli glasovi. Sljedeci puta molim Vas da se pobrinete da za kandidate izadju samo odabrani ljudi da se dobije vecina kongresa i da se nejde sa drugim kandidatima jer ostali nisu potrebni. Naravno taj dio sada pada u vodu i kruze razne glasine ali sada pobjeci od toga ne mozemo.


MOJA OSTAVKA

Ovim brojem clanka javno izdajem ostavku na mjestu predsjednika HLD stranke te sve duznosti i akcije prepustam u odlicne ruke GP.1. Obzirom da je covjek od prvog dana u stranci odlicno suradjivao, radio i podmetao svoja ledja kada je to trebalo prepustam mu kormilo HLDa te sve sto dodje meni ide automatski njemu a vezano je za stranku. GP te njegov suradnik do novih glasackih izbora za predsjednika stranke Gjuro odrzavat ce i unaprijedjivati stranacke funkcije kako su do sada obavljali predsjednici HLDa.

Ovim putem svima koji su mi pruzili podrsku do sada zelim zahvaliti te im zazeljeti srecu u RL i u eRepu kako su i oni zazeljeli meni.

Ovim clankom ne odlazim iz eRepa nego samo sa cela HLDa trenutno. Na toj funkciji nalazit cu se na papiru do sljedecih predsjednickih izbora kako sam gore i napomenuo.


Johny Stulic
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.