eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - A GDJE JE eHSP?

Go down

Srpanj 2009. - A GDJE JE eHSP? Empty Srpanj 2009. - A GDJE JE eHSP?

Postaj  Reverend Kane 4/7/2009, 14:38

Postovani eHrvati !

Trenutno ulazimo u predposljednji dan najvaznijeg trenutka u nasoj povijesti i glasamo na povijesnim izborima gdje se s jedne strane mjenja vlast,a s druge zaustavlja da neprijatelj ne osvoji i mjesto predsjednika,sto bi bio uvod u katastrofu.

Puno toga mi daje za pravo da budem u ovoj specificnoj situaciji i mali optimista,zbog toga sto su ipak eSrbi vratili svoje teritorije i ostvarili su cilj,tako da ne vidim sto bi ih trebalo motivirat da nas jos unistavaju - jer ipak imaju nas kongres,a i cinjenica da smo podrzali promjene i covjeka kojeg i eSrbi cijene mogla bi pomoci da ipak odluce NE glasati u eHrvatskoj,nego ipak odlucivat o sudbini svoje edrzave koja je dobila originalne teritorije koje im i pripadaju.


Ali cijela ova situacija ima jedan minus,a to je eHSP.Gdje su oni u cijeloj ovoj situaciji? Sad kad je najvaznije za povijest eHrvatske oni nisu dali podrsku nadam se buducem predsjedniku zbog cega?

Prije svega svi znamo da je eHSP jako kritizirao AndyCroa-a i sad su odlucili zbog tastine stat sa strane i nema problema,ali ipak ih pozivam da sutra glasaju i da daju glas zdravom razumu,jer u ovom trenutku trebamo ga imati - jer edrzava ovisi o tome.

Zar treba objasnjavat u kakvoj je situaciji nasa edrzava? Mozda u ponedjeljak vise nista nece biti isto,a vi cete to ekipa iz eHSP dopustit?
Bio sam clan eHSP-a na pocetku igre i na to sam bio ponosan,ali ako se ne podrzi nas kandidat u ovim povijesnim izborima i ako izgubi zahvaljujuci kalkulaciji ljudi iz eHSP-a onda cu javno reci da me je sram te stranke i sto sam nekad bio clan te stranke.

Ja se ipak nadam da ce pobijediti zdrav razum i da cemo od ponedjeljka gradit jednu drugu eHrvatsku - BOLJU I USPJESNIJU.

GO ANDYCRO - PRESIDENT OF eCROATIA.


Pozdrav !

AntonyCash
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26
Join date : 29.06.2009
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.