eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Službeno predstavljanje HUSovog predsjedničkog kandidata i njegovog teama

Go down

Ozujak 2009. - Službeno predstavljanje HUSovog predsjedničkog kandidata i njegovog teama Empty Ozujak 2009. - Službeno predstavljanje HUSovog predsjedničkog kandidata i njegovog teama

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 15:41

Službeno predstavljanje HUSovog predsjedničkog kandidata i njegovog teama

HUS ce na predstojećim predsjedničkim izborima koalirati sa strankom HSP. U ovom članku možete upoznati našeg sljedećeg predsjednickog kandidata i njegov team.

PREDSTAVLJANJE KANDIDATA I NJEGOVOG TEAMA:
Moje ime je Tomislav ( http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/650311), igram eRepublik vec 8 mjeseci i jedan sam od najstarijih hrvata u igri. Mnogi igrači me poznaju jos od doba kada smo bili u JARu, naime, u toj zemlji sam 4 mjeseca obnašao dužnost Ministra ekonomije i imao priliku surađivati sa jednim od najboljih ekonomista u igri, stoga sam vrlo upućen u ekonomiju i imam mnogo iskustva, usput rečeno, i u životu idem u ekonomsku školu. Kao što možete zakljuciti, moje predsjedništvo bi bilo u najvećoj mjeri orijentirano na razvitak hrvatske ekonomije i gospodarstva.

Što se vojnog polja tiče, također imam mnogo iskustva, imam čin Colonela i zapovjednik sam 4. Gardijske Brigade HVa. Prije sadašnje dužnosti, služio sam u američkim marincima 3 mjeseca i vodio 2. vod Britanske Kraljevske straže mjesec dana. Imam mnogo iskustva što se tiče ratovanja, taktika, prosljeđivanja zapovjedi i ostalih aspekata vojnih djelovanja. U polju diplomacije i vanjske politike također imam bogata iskustva, u JARu sam sudjelovao u mnogo pregovora sa njihovim predstavnicima i predsjednicima stranka, što se bliske prošlosti tiče, obnašao sam dužnost veleposlanika RH u Kanadi. U inozemnim krugovima sam prilično dobro poznat jer, kao što ste pročitali, obnašao sam jako puno dužnosti.

Moj rad vezan za stvaranje Hrvatske je počeo davnih dana kada smo došli u JAR i preuzeli vlast sa namjerom da dokažemo adminima da zaslužujemo državu, no to je manje bitno. Čim smo primili vijest da dolazi Hrvatska, uvršten sam u Hrvatsko Vijece od strane Robya Petrica te sam radio i suradivao sa svima pozatim igračima poput našeg cjenjenog Robya, Splita, Sumskog, Sucka i Kokacha koji su moji prijatelji i jako ih poštujem. Moj zadatak je bilo pomaganje u formiranju ekonomije RH kao i sudjelovanje u ostalim zadacima vezanih uz stvaranje naše domovine. Prva moja funkcija u novonastaloj RH je bilo vođenje Zavoda za Statistiku RH, imao sam i važnu savjetodavnu dužnost u ministarstvu rada, mnogo sam i vrijedno radio kako bi pokrenuli našu ekonomiju.
Eto drage sugrađanke i sugrađani, kao što vidite, bogat sam iskustvom iz svakog polja igre i ucio sam od najboljih. Iskreno se nadam da zavrijeđujem vaše povjerenje i da ćete mi povjeriti čast i odgovornost vođenja drage nam Domovine.

Upoznali ste mene, sada ću vas upoznati sa Ministarstvima i mojim teamom ljudi koji ce obnašati državne funkcije:

Ministarstvo Rada i Socijalne Skrbi - Ministar: Sucko - o njemu vam, vjerujem, nemoram puno pričati, vrijedan igrač i jedan od najvećih hrvata u igri. Ima mnogo želje i zna puno o ekonomiji, siguran sam da ce časno i vrijedno obavljati ovu dužnost.

Predstojnik za Zdravstvo - Ministar: Hrvat i pol - ugledan clan HUSa koji se istaknuo svojim radom i aktivnošću. Ima iskustvo što se tiče zdravstva jer je vec obnašao slične dužnosti, možete mu vjerovati, ako vas muči wellness, on ce Vam pomoći.
Upravitelj Hrvatskog Crvenog Križa - Djani Ujkan Marich (HSP) - mladi igrač kojega krasi poštenje i predanost poslu, siguran sam da ce pomagati ljudima u potrebi i pri tome biti pošten pri raspodjeli i upravljanju vašim novcem.

Ministarstvo Obrane - Team ovog ministarstva ne namjeravam mjenjati, ministar Kokach i njegov zamjenik Mogwaii, kao i svi zapovjednici brigada, obavljaju posao vrijedan svake pohvale i podrške, ostala ministarstva se mogu ugledati na njihov predan rad i volju. Iskreno se nadam da ce pristati ostati voditi ministarstvo bez obzira na stranačko opredjeljenje jer ih veoma cijenim kao prijatelje i kolege.

Ministarstvo Vanjskih Poslova - Ministar: bbb_kambelovac - jedan od najuglednijih članova HUSa, jedan od najstarijih hrvata u igri sa vrlo bogatim iskustvom i mnogo inozemnih poznanstava. Ima bogato iskustvo u diplomaciji i siguran sam da ce nam svojim radom donijeti samo dobro na međunarodnoj sceni.

Ministarstvo Obrazovanja - Ministar: Mario Kamenjak (HSP, bivši Gotcha1234) - vrlo ugledan hrvat, jedan od najstarijih i najiskusnijih, vršio je mnogo funkcija te vjerujem da je i više nego sposoban pomoći novim igračima i prenesti im svoja iskustva.


Potpredsjednik države - Elbobo (HSP) - ugledan igrač koji je sa nama još od perioda JARa, smatram ga vrijednim uloge potpredsjednika zbog njegove pouzdanosti i predanosti


Moto moga teama i mene je: rad, rad i samo rad, bez rada nema boljitka. Nadam se da ste zadovoljni i da ćete nam povjeriti svoje nade i želje kao i svoje budućnosti u našoj Domovini.
Detaljan predsjednički plan i program će biti izdan sutra tokom dana.

Pozdrav i živjeli.
/Tomislav

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.