eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Ja volim svoju Hrvatsku, a ti?

Go down

Srpanj 2009. - Ja volim svoju Hrvatsku, a ti? Empty Srpanj 2009. - Ja volim svoju Hrvatsku, a ti?

Postaj  Dalibor 6/8/2009, 21:58

Dragi moji!

Umoran sam. Ne od pregovora s Mađarima. Nipošto.
Ne od pregovora sa Srbima. Nema šanse.
Ma čak niti s dogovorima sa našim saveznicima. Niti u ludilu.

Umoran sam zato jer sada kada je najteže da napišete neku pametnu, vi sada radite od muhe slona. Pa dajte da riješim neke hitne stvari, a ne da sada moram pisati izvještaje. Moram biti prost pa reći - za vrijeme mira većina nije pisala izvještaje, a za vrijeme opsadnog stanja, ja bih sada morao 6 članaka na dan, jel tako?

No dobro. Da vidimo što sam ja tako nesposoban napravio u ovih nekoliko dana?

Ništa. Baš ništa. Sve su napravili ljudi koji nemaju vremena se prepucavati s onim koji nisu zadovoljni jer je moja stranačka pripadnost HLD. Da, ljudi koji to niti ne gledaju.

Pa su tako TI ljudi vratili sve stranke pod hrvatsku kontrolu, napravili su izvanredan posao u odnosima s našim saveznicima, i FORTIS i EDEN, pa čak i PEACE, zatim su pokrenuli HOC... Da se mene pita, ja bi njima svima dao orden za hrabrost i trud.

Ali, kaže web, VLADA JE NESPOSOBNA i time je popljuvao SVE, pa čak i sebe. Webe, daj se smiri čovječe, tu sam, nisam online 26 sati na dan. Ajde ohladi malo. Evo odgovora koje tako tražite ovih dana.

Jučer sam procijenio da se previše stišće ISSUE MONEY i da naši kongresnici ne uspiju predložiti DONATE i tako blokirati odlazak novaca iz države. Izračunom sam došao da će ionako taj novac biti u blagajni do kraja kongresnog mandata, pa sam htio uštedjeti nama novac za povratak istih u blagajnu.
Pošto je sada ovo moralo biti rečeno baš sada, molio bih kolege Srbe i Mađare da NIPOŠTO ne stisnuo ISSUE MONEY da ne ostanemo bez još para pošto su dečki htjeli znati tu informaciju i molio bih da ako je ikako moguće da naši kongresnici uspiju koji DONATE staviti prije srpskih i mađarskih.
I MOJA GREŠKA, IZDVOJITI ĆEMO JOŠ MALO PARA ZA POVRATAK NOVCA. SORRY WEB, BOLJE DA POTROŠIMO JOŠ MALO PARA, KOJIH IONAKO NEMAMO I EVO KAZNA ZA TO: PERMA BAN ČIM ZAVRŠI MOJ MANDAT, JEL OK?

Ali, sada kada to Srbi pročitaju, sigurno će samo radi Weba odustati od plana i neće stiskati ISSUE MONEY jer me neopisivo vole i ostaviti će nam ove preostale HRKe, kao što su prije koji sat stavili da si doniraju sami golde. Wink

Dragi Mariuse, bug je bio da su se dva zakona pojavila u isto vrijeme što je jednostavno nemoguće po svim pravilima eRepublika, ali kao što to biva i sada, u tom trenutku su nas Srbi/Mađari prešišali i prije stisnuli donate.

PREDSJEDNIK DRŽAVE IMA SAMO PRIJEDLOG BUY CONSTRUCTION, ON NEMA MOGUĆNOST PRIJEDLOGA DONATE, A 5. DAN ZA REDOM NAŠI KONGRESNICI NISU USPJELI STISNUTI DONATE I JA IH NE MISLIM UBITI, OBJESITI NITI LINČOVATI, POGOTOVO JER ZNAM KOLIKO GUBE ŠTA SU U KONGRESU!

E sada, ako slučajno nisam odgovorio na još koje pitanje, slobodno mi ga postavite ovdje, jer sam se u onom članku izgubio između prepucavanja nekolicine ljudi.

Hvala na neugodnom čitanju, sretni mi bili, ja 6.8. gasim account.

AndyCro
Predsjednik Hrvatske na odlasku.
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.