Srpanj 2009. - ::POBJEDA::TO JE TO::

Go down

Srpanj 2009. - ::POBJEDA::TO JE TO:: Empty Srpanj 2009. - ::POBJEDA::TO JE TO::

Postaj  doki1919 on 6/8/2009, 22:28

Northwest Croatia has been secured by Croatia

Hvala svima sto ste do zadnje kapi krvi branili eHrvatsku!

Hvala svima koji su mi posudili golde ,koji su mi dali golde ,koji su mi dali weapon!!!
Hvala

You have the highest total damage in the last battle and you are now know as a Battle Hero. An amount of 5 Gold was added to your account as a reward for your achievement.

Congratulations, you have reached experience level 21 and you have received as a reward 5 Gold. To reach level 22 you need 5000 experience points.

Edit: LINK NA VIDEO by BlackCarMafia

Thank you Durruti!

HAIL SPAIN
HAIL ROMANIA
HAIL SWEDEN
HAIL FINLAND
HAIL USA
HAIL POLAND
HAIL TNoS

S.L.I.A.

EDIT:

Postovani gradjani lijepe nase

Crni oblak TOa izgleda da odlazi sa nase drzave. Vrijeme sutra stabilno, sa dugim suncanim razdobljima. Hrvatskoj ne prijeti TO. Stranke su sigurne, i idući mjesec cemo se posvetiti obnavljanju drzave.

Prije svega htio bih cestitati svima koji su sudjelovali u obrani nase drzave. Ovo je velika pobjeda za sve nas.

Buduci da nismo ugrozeni na politickom bojnom polju pozivam sve ljude da se pridruze nasoj TO akciji. Meta napada je jedna PEACE drzava. Neka ime drzave ostane tajna, bar za sada.

STA VAM JE CINITI?

Nemojte glasati sutra. Ako se zelite prikljuciti posljednjem TO u erepubliku, posjetite nas na nasem TO kanalu #tojeto, koji se nalazi na serveru irc.rizon.net (upisite eRnick prije ulaza)

Ukoliko nemate irc klijent, mozete se spojiti preko ovog linka: LINK (upisite eR nick prije ulaza)

Prilikom spajanja, molim da upisete svoj eRepublik nick, tako da znamo s kim razgovaramo.

Molim sve da za sto kasnije odgode svoje glasanje. Vrijeme glasanja je kljucno, te ako mozete glasati u nedjelju ujutro, prije 9 sati, tj. pred sami kraj izbora, to bi bila najbolja solucija. Kad ste spremni, dodjite na chat.

Ukoliko iz nekog razloga nemozete doci na chat, posaljite pm na Hrvatski TO centar. Netko od dezurnih ce vas uputiti kud da plasirate svoj glas.

doki1919

Broj postova : 57

[Vrh] Go down

[Vrh]