Srpanj 2009. - Unistavanje hrvatske buducnosti (projekt construction velepropast 2)

Go down

Srpanj 2009. - Unistavanje hrvatske buducnosti (projekt construction velepropast 2) Empty Srpanj 2009. - Unistavanje hrvatske buducnosti (projekt construction velepropast 2)

Postaj  doki1919 on 6/8/2009, 22:44

Posto znam da me nitko nece poslusati (jer sam vec molio sve koji imaju veze sa ovime) osim ako nenapisem clanak eto ga...

Bacite oko

http://www.erepublik.com/en/company/trening-kompanija-kuce-186632

953 mjesta za nove igrace, 953 igraca koja ce (kad se baby boom dogodi) potpisati vlastitu (i ehrvatsku) propast krenu li zbog te trening kompanije razvijati construction skill.

Zasto to govorim.

Prvo i osnovno forsiranjem construction skilla unistavaju se i HV i HOS a time i obrana same ehrvatske.
Za proizvoditi iron potreban HV.u i HOS.u treba LAND skill, za proizvoditi weapon potreban HV.u i HOS.u treba MANUFACTURING skill.
Construction skill = NEPOTREBAN I JEDNIMA I DRUGIMA
Land skill = kriticni manjak

HRVATSKA NEMA HIGH WOOD REGIJU

Pogledajmo i top place u construction sektoru

Skill 2 - ostali sektori- 4.50 HRK
Skill 2 - construction - 2.29 HRK

Skill 3 - ostali sektori- 8.50 HRK
Skill 3 - construction - 4.17 HRK

Skill 4 - ostali sektori- 12.00 HRK
Skill 4 - construction - 5.45 HRK

Tek od skilla 5 hrvatska q5 kompanija za proizvodnju bolnica preuzima primat u placama (kompanija ogranicenog kapaciteta, za cjenu nepitajte..)

+ Da ne zaboravim trening kompanije pune ljudi koji nisu radili 20-30 dana, sto znacajno otezava ikakvu organiziranu pomoc novim ljudima u tim kompanijama...

Ovakva pa cak i gora situacija je u cjelome svijetu, kada se rjesi ovaj probem brisem clanak, dotle neka vam je na sramotu.

doki1919

Broj postova : 57

[Vrh] Go down

[Vrh]