Kolovoz 2009. - I BOGOVI ČE NAM ZAVIDJETI!!!!

Go down

Kolovoz 2009. - I BOGOVI ČE NAM ZAVIDJETI!!!! Empty Kolovoz 2009. - I BOGOVI ČE NAM ZAVIDJETI!!!!

Postaj  Dalibor on 29/8/2009, 22:19

Ala je danas lijep dan Smile) Ko bi rekao da mi jedna igra može ovako uljepšati ionako sunčan dan!!!

Naime, odbranili smo se od strahovito jakog napada, najačeg do sad na naše teritorije. Neprijatelji su bili odlično organizirani, napravili su element iznenađenja, poslavši Mađare da budu navlakuša za prosipanje našeg DMG-a, da bi poslije toga napali sa nevjerovatno puno PEACE Tankova i sa cijelom eSrbijom..

Napokon smo vidjeli da ova eSrbija nije više neki sporedan lik u eSvijetu. Jaki su, i sposobni su dovesti največe tankove koji postoje u eRepubliku. Sam VES Elite je postao respektabilna sila, dodajte tome i još Njihovu masovnu vojsku, i možete misliti u kakvoj smo situaciji, s Mađarskom na sjeveru i s njima na istoku. Još mi samo fali da Slovenija dobije baby-boom. Ali pošto svi znamo kakva je slovenija, barem smo tu sigurni..

Naravno, shvatili smo i koliko smo jaki. Shvatili smo i koliko nas naši Saveznici cijene. Skoro svi su imali važne bitke kod kuče, i ipak su došli pomoći.. Znaju oni da još jedino u eHrvatskoj mogu gledat pobjede nad PEACEOM. A i vole nas, čemu to skrivati? Vrača nam se ono skakanje po esvijetu i pomaganje svakom ko nas je to zatražio.. Pogotovo Grci. Imali su svoje bitke, ako se nisu mogli boriti, slali su nam golde, samo da pomognu. Poljaci? Što pričati o njima? Zauvijek smo ih kupili s odbijanjem Mađarskog ultimatuma. A da ne govorim da j esuradnja POG-a i ZDRUGA jedna od najboljih u eSvijetu. Rumunjska? Smile)) I tu je suvišno pričati.. Oni spavaju, ali imaju skriptu koja ih alerta kad ih trebaju eHrvati. Naš adut u rukavu. Adut koji če Srbima donijeti velike glavobolje, što i sami znaju, jer su počeli naseljavati east Srbiju.

Jučer sam se malo narugao eSrbiji, ali nije to bilo podcjenjivanje ili provociranje. To je bilo "izvlačenje" informacija, i bilo je uspješno što se mene tiće, otkrili su se, i shvatili smo da je došlo mnogo više Tankova nego što smo očekivali. Pa smo se još bolje pripremili.
Šta če te, borba se ne vodi samo na Bojištu, nego i u medijima. Smile))

Što se tiče bitke, bila je EPIC!! Kao n advoboju, ko prvi potegne izgubio je. Na sreču, potegnuli su prvi, mi smo riskirali i udarili u posljednjim minutama, da uđemo u secure prije nego što se snađu, jer da smo nastavili u produžecima, znajuči koliko j efinancijski PEACE jak, iscrpili bi nas sa svojim tankovima. Igra živaca u kojoj smo još jednom pobijedili..

Pročitao sam jedan komentar od LUNATICA, gdje kaže da je super bitka, i da če nam isami bogovi pozavidjeti na budućim bitkama na Balkanu! SIGNED LUNATIC!!!

Slažem se.. Vjerovatno če se cijeli svijet skupit tu i sukobiti se. Prije ili kasnije. Jesmo neprijatelji, ali ove naše borbe imaju "dušu".. Imaju EMOCIJE. I svaka vam čast, i vama i nama. Borite se fer, borimo se muški, pa ko pobijedi. Uvijek je tako da svoju pobjedu uveličavaš, a poraz umanjuješ, to je normalno, ali realnost je sasvim druga stvar. Zato i jedni i drugi trebaju pogledati u realnost, onaj ko prvi uspije, pobijedit če.

Svejedno, čestitam Srbima na odličnoj bitki, i zahvaljujem im se na radosti što su nam je pružili. Na zajedništvu, na slavlju, na svemu. Ne tugujte , borili ste se časno, i hrabro. I ŽESTOKO.

Bit če još bitaka, svakako, i uspona i padova. Pozivam i jedne i druge da uživaju, "podbadaju" ali budite dostojanstveni i u pobjedi i u porazu. Bez provokacija i vrijeđanja. SHOW MUST GO ON!!

Idemo dalje, svaki pedalj eHrvatske zemlje če te platiti skuplje nego cijelu Ameriku!
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]