eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - PEACE GC vs ostali savezi [razlike,CRO]-EDIT

Go down

Srpanj 2009. - PEACE GC vs ostali savezi [razlike,CRO]-EDIT Empty Srpanj 2009. - PEACE GC vs ostali savezi [razlike,CRO]-EDIT

Postaj  Dalibor 29/8/2009, 23:38

Pa da krenemo!
Prvo da stavimo glasilo milog nam saveza MIR GC poznatiji pod nazivom PEACE GC.
"The PEACE Global Community (formally People of Earth Associated under Common Excellence: Global Community, known colloquially as PEACE GC) is a worldwide defensive military alliance"

Oni brane,shvaćate?Oni brane svoje saveznike od eZlobe a koliko vidimo-i od njih samih.
Također imaju fore: "PEACE in world,PEACE at home."
Zanemariti ću ovo prvo već se osvrnuti na mir kod kuće.

Kako oni postupaju sa svojim...da se izrazim njihovim rječnikom...saveznicima?
Pogledajte ovu sliku dolje.


Rusija,članica PEACEa je okupirana od svojeg frenda i saveznika Indonezije.Ali nemojte se sad pitati zašto je to tako.Pa oni brane Rusiju od nje same jer prema peaceovom geslu oni su obrambeni savez koji oslobađaju svoje saveznike.
Čini se da u Rusiji nešto kasne s oslobađanjem.
SAVEZNIK OKUPIRAN.GDJE JE TU ONA SLOBODA,PEACE AT HOME?
Čak se i vidi Mađarska kako je na nešto duljem izletu u Rusiji i ne vraćaju svojim prijateljima svoje.

Da li trebam dodati još Pakistan,Austriju i ostale zemlje?

*****EDIT****
Zaboravio sam napisati.PEACE ima foru kao Rimljani i Turci.Oni su za vrijeme svog postojanja uvijek govorili:"Mi nismo osvajači,mi samo branimo naše granice od neprijatelja!".Taj trik je korišten tako da su Rimljani napadali sve na svojim granicama i šrili se tamo jer kao"brane se" a Turci su to radili jer su ovi na granici bili druge vjere pa su ih morali osvojit da budu muslimani.
Uočavate li sličnost s PEACEom?

Od ovog pisanja sam se oznojio kao svinja,
može vote&subscribe za trud?
Grgo Smile
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.