eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Mea Culpa - Br. 9/2009.

Go down

Srpanj 2009. - Mea Culpa - Br. 9/2009. Empty Srpanj 2009. - Mea Culpa - Br. 9/2009.

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 00:49

Br. 9/2009.

Sadrzaj:

Uvod
HLD Stranka - Info
eHrvatska
Media Mogul for Croatia
Kandidatura za kongres eHrvatske Johny Stulic
eCitaonica
Postena igra



UVOD

Lijepi pozdrav svim citateljima mojih novina.

Dugo vremena nisam pisao clanak a razlog je sto sam bio na moru pa nisam imao volje za nicime. Pratio sam samo work i train svaki dan preko moba i nisam jednostavno imao volje ista pisati jer su prepucavanja otisla previse daleko i spamanje svakog pojedinog clanka sa nebuloznim prepucavanjima udaljilo me od eRepa da se malo ohladim.

Kako je krenulo u zadnje vrijeme ovaj clanak izlazi u tri eDrzave (eBiH, eSrbija i eHrvatska). Cilj je jasan – pribliziti svoja razmisljanja siroj javnosti ma koliko ta moja razmisljanja nekome bila bolesna.



HLD Stranka � Info

Eto dosao je kraj moje karijere kao predsjednika stranke. Odradio sam dva mandata u HLDu kao predsjednik i moram se ispricati za svoj drugi mandat. Naime drugi mandat krenuo mi je naopako jer su me RL obveze dodatno zaokupirale i bilo je vrijeme povlacenja.

Drago mi je da su se clanovi HLDa slozili i podrzali me u izboru za sljedeceg predsjednika stranke. GP.1 novi je predsjednik stranke te kao najveci aktivac stranke preuzeo je organizaciju stranke na vrlo korektan i pametan nacin. Podjelio je funkcije stranke na par grana. Redom su to:

Predsjednik stranke : GP.1
Potpredsjednik stranke : Gjuro
Tajnica HLD-a : Kachaa
Blagajnica HLD-a : Kacha
Voditelj izbora: Josip Josipovic,GP.1
Promotori stranke: Dordano i Ice_1
Glasnogovornik HLD-a : Gjuro
Ured za dobrodošlicu HLD-a : Una73
Voditelji HLD tvrtke : Una73 i Johny Stulic
Mladež HLD-a : Krepo i Vim Kola
HLD Caritas : Gjuro,Dino Zippo i GP.1

Ovakvom organizacijom HLD stranka dobiva na tezini i kvaliteta rada stranke je neupitna. Drago mi je da je HLD Caritas u pogonu te da je HLD kompanija stala na noge.

Cestitke GPu jos jednom na izborenom mjestu predsjednika stranke. Naravno to i nije bio problem jer je HLD jos jednom pokazao kako organizacija stranke moze biti neupitna kad je rijec o sluzbenim kandidatima stranke.

Trenutno su aktualne prijave za kongresnike eHrvatske te ce stranka izaci sa svojim kandidatima za sljedece razdoblje u nasoj eDrzavi.


eHrvatska

Kako smo prosle izbore dobili TO kongresnih izbora drzava nam je jednom rjecju u banani jer su se ti ljudi pobrinuli da nam drzavu vrate na same pocetke. Koliko to god sada nama glupo zvucalo jer smo jaki i price da nam se to ne moze dogoditi – dogodilo se. Nije pohvalno ali na zalost jos ne postoji rjesenje TO kongresa, Stranaka ili Drzave. Trenutnim stanjem dok pisem ovaj clanak drzava nam broji 4000 stanovnika i to veliko vecinom neaktivnih igraca. Nadam se da nece biti uvrijedjenih ako kazem da po svojoj slobodnoj procjeni postoji najvise 1000 aktivnih igraca a da ne govorim koliko malo ima onih koji prate zbivanja u nasoj nam drzavi. Postoje ljudi koji ne prate clanke pa ni ne znaju o cemu je rijec. Vjerovali ili ne postoje ljudi koji nikad nisu otvarali svoj sanducic da procitaju poruke u njemu. Trenutni broj stanovnika pokazuje nam takodjer da je vecina aktivnih igraca dalo petama vjetra i odselili se u strane drzave nebi li nastavili ratovati te zaradili pokoju kunicu.

Svi znamo da imamo i promjenu na celu predsjednika drzave i da je Andy dosao na tu poziciju kao ujedinjeni kandidat svih stranaka. Dobivam razne poruke kako na chatu ili MSNu pa tako i u samoj igri da nam je predsjednik ovakav ili onakav. Spominju se razne rijeci poput izdajice, bahatosti, svoje koristi, koristi stranke itd. Ovim putem svima mogu reci neke stvari koje cete nadam se shvatiti:

Ja ili Stranka HLDa i dalje stojimo uz predsjednika eDrzave koji u ovome slucaju boravi u nasoj stranci. Mislim da mogu reci u ime cjele stranke ali je ovo prvenstveno moja osobna poruka da se ogradjujemo od ikakvih poteza koje nas predsjednik drzave cini. Osobno nemam uvid kao ni velika vecina eHrvata kakvi su planovi i kojim nacinom se ide dalje ali to nije problem jer to nismo imali ni prije. Ono sto je pohvalno da ministarstva rade punom parom i da se pokusava sve to stabilizirati i normalizirati. Naravno bilo je i propusta ministarstva te ostavki i da ne nabrajam optuzaba i ne znam cega ne ali svima je jasno da je situacija vrlo zabrinjavajuca te da se trenutno ne moze financijski uciniti puno ali vjerujem da se radi punom parom nebi li se stvar u nasoj drzavi promijenila.


Media Mogul for Croatia

Akcija koja se trenutno odvija u eHrvatskoj vise je nego pohvalna jer ovim nacinom pokazujemo da smo i u najtezim trenutcima ipak uz svoju drzavu te da se borimo ne bi li usecerili u drzavnu blagajnu nesto novaca da to sve profunkcionira onako kako bi svi to uistinu i htjeli.

Akcija kojom molim sve ljude da se pretplate na novine koje su objavljene u clancima koji izlaze vec 5-6 dana (ovisno kad cu izdavati ovaj clanak) nebi li bilo vise MM i pomoci drzavi da ipak nesto iskesiraju vlasnici novina u drzavnu kasicu prasicu.

U ovim trenutcima Master_Blaster vodi akciju i daje izvjestaje dok se Split ne vrati i ne bude u mogucnosti nastaviti projekt.

Projekt Media Mogul for Croatia mozete pronaci na :
http://www.erepublik.com/en/article/-lov-na-835-gold-a--861104/1/20

Napravite subscribe i svaki novi clanak vidjet cete kad izadje Wink


Kandidatura za kongres eHrvatske

Iako je vrijeme moje politicke aktivnosti palo u zaborav mogu reci samo da sam pokusao u suradnji sa nekim ljudima preci u HLD stranku i kao takav na svoju srecu uspio sa kompletnim clanovima HLDa stvoriti jednu od zapazenijih stranaka u eRepubliku.

Na ove kongresne izbore izlazim kao clan i kandidat HLD stranke za kongres eHrvatske.

Do sada sam odradio 2 mandata kao predsjednik stranke te pomagao novim igracima eRepublika. U buducnosti zelim eHrvatskom kongresu vratiti stari sjaj za boljitak nase nam eDrzave.

Johny Stulic kandidat za Northwest Croatia


Hvala


eCitaonica

Ne znam koliko je to kome poznato ali eCitaonica nastavila je sa radom na celu sa Inchy koji ce nastaviti odradjivati stvari koje sam inace ja radio. RL vrijeme mi je svedeno na minimum te ono malo vremena sto imam trosim na ljude u HLDu. Kako je ovo projekt HLDa sve obveze, teme ii rad na samoj citaonici projekt sam predao osobi koja se iznimno trudi u radu same citaonice – InChy. Sve sto se bude ticalo same citaonice molio bih da upitate Inchy-ja ..

I dalje je ideja kao I sto ce biti u buducnosti skup novinskih clanaka sa autorima iz eHrvatske I mozete pronaci citaonicu na sljedecoj adresi:

https://ehnc.forumhr.com/

POSTENA IGRA

Akcija postena igra i dalje se nastavlja.
Sto bi bila svrha ovoga projekta?
Sama svrha ovoga projekta da se svi ljudi koji su ili sudjelovali ili jos sudjeluju malo zamisle i pogledaju koju stetu su nanesli drugoj drzavi te koje su stambilje dobili kao takvi u svojoj i drugoj drzavi.

Znam sad ce usljediti razne optuzbe uskogrudnih ljudi koji ce reci ti si ovakav ti si onakav stojis na njihovoj strani i ovo i ono i ne znam sto sve ne.

Sve te ljude moram demantirati i reci da je to prijedlog koji me je iskreno pogodio jer ljudi koji rade na TO nase drzave, stranaka te kongresnih mjesta imaju zelju i volju pristupiti ovome projektu te ga podrzavaju.

Naravno sad ce se naci i more ljudi koji nisu za tu akciju nego ce popljuvati i mene i projekt i ljude koji su radili na TO susjedne nam drzave ali ne krivim ih jer imaju to pravo. Jedino sto bih zelio u suradnji sa drugim ljudima na inicijativu mene i ljudi koji su nam nezadovoljni statusom u drzavi da se zamislite i podrzite ovu akciju te se postavite pozitivno i ucinite ovu akciju takodjer pozitivnom.

Svima koji ovo podrzavaju znajte da ce biti uvijek onih koji ce pljuvati po takvim akcijama i nece podrzavati misljenje nekolicine ljudi. Sve to sto govorim mozda nema nikakvoh smisla ali imam zelju i volju ovu drzavu komunikacijom svesti na pozitivan nacin rjesavanja problema te prekinuti tupave prepirke putem komentara na novinskim clancima koji su na zalost neizbjezni.
Zakljucak:

Molim sve ljude nase eHrvatske te susjedne nam zemlje da se zamisle cemu su ti TO potrebni te da se smire u takvim situacijama i pokrenu akciju POSTENA IGRA.
Ako treba doci do sukoba neka se teritoriji osvajaju postenom bitkom a ne radom TO unutar drzave. Akcije TO mogu nam donjeti i jednima i drugima samo vise i vise netrpeljivosti umjesto da se fino slozimo i kao dobri susjedi pokrenemo ono sto nam treba a to je sloznost u rjesavanju problema koji su pred nama.

To je bio novi broj Mea Culpe

Do citanja lijepi pozdrav.

Johny Stulic
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.