Srpanj 2009. - Dan odluke, dan demokracije

Go down

Srpanj 2009. - Dan odluke, dan demokracije Empty Srpanj 2009. - Dan odluke, dan demokracije

Postaj  Dalibor on 30/8/2009, 01:53

Dobar dan poštovani građani esvijeta

Znam da je nekima već ovo dosadilo, al kampanja je kampanja. Želio bih vas i ovaj put pozvati da se pridružite SHN i da date glas meni Peri Peri.

Moj program je temeljen na reformaciji SHN da ona nebude stara ultra ultra desničarska stranka već da ona postane stranka desnice koja će postati uzor drugima i na koju će se svi građani moći ponositi bez obzira na političku pripadnost. Također se i ovim putem ograđujem od bilo kakvog fašizma i fašističkih parola i učenja. Mijenjam naziv u HNES ili Hrvatska nacionalekonomska stranka... mijenjam naravno avatar... ograđujem se od fašizma i bilo kakvih fašističkih istupa članova i pozivam na pravo domoljublje. Zatim još par stvari al moram se upoznat sa statutom i činjeničnom situacijom kakvu nađem u slučaju pobjede.

Nadam se da ste u meni prepoznali boljeg i kvalitetnijeg kandidata te da ćete mi dati svoj glas, svoje povjerenje. Znajte da ću se držati svoga programa, ali naravno ništa od toga neću moći ostvariti bez vaše potpore i povjerenja.

U išćekivanju vaših glasova
Pero Pero
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]