eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009 . - što ako padnu q5 bolnice: Američki emigranti i izbjeglice

Go down

Kolovoz 2009 . - što ako padnu q5 bolnice: Američki emigranti i izbjeglice Empty Kolovoz 2009 . - što ako padnu q5 bolnice: Američki emigranti i izbjeglice

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 01:55

Dobar dan poštovani građani ehrvatske,

Kao što jedna uzrečica kaže u smislu očekuj najbolje, al budi spreman za najgore tako i mi se moramo za svaki slučaj pripremiti za sve situacije. Tako je jedna od mogućih situacija da panu zadnje dvije američke regije s q5 bolnicom. Odnosno Florida i New Yersey.

Tada će se desiti ova situacija. Masa američkih igrača ostati će bez bolnice sa pravom medicinskom njegom, ako isključimo one manje kvalitete. Mnogi će se odlučiti na selidbu u zemlje saveznice. Tako se mi moramo pripremiti za tu situaciju na način da ih pozivamo u što većem broju upravo u našu eHrvatsku. Prednosti toga su obostrene. Oni će dobiti novu domovinu za koju će se bezuvjetno boriti a mi ćemo dobiti velik broj novih igrača koji će potaći naše gospodarstvo na brži razvoj. Nedostatak je jedino u tome da kada se u budućnosti amerikanci oslobode i vrate i svoje regije nama će ostati višak tvrtki i hiperprodukcija. Ali to je rizik koji moramo prihvatiti jer situacija nalaže i nekakve žrtve. Tako u dobu kad amerikaci budu dolazili živjet ćemo u blagostanju, a kad budu odlazili moramo se pripremiti na povlačenja kuna i pretvaranje istih u golde radi stabilnosti valute.Kako god bilo to je naša dužnost i nemožemo i nećemo pobjeći od nje. Prijatelju treba pomoći u nevolji jer ko zna sutra će on tebi možda desetorostruko vratiti za to.

Tako ovim člankom pozivam vladu, predsjednika eRepublike Hrvatske Croata4evera, ministre, karitas i druge službe da proglase 1. od 5. stupnjeva pripravnosti koji predlažem.
1. stupanj- stanje pripravnosti na akciju
2. stupanj- stanje prikupljanja hrane i pripravnost na štampanje hrk (pala jedna regija)
3. stupanj- napadnuta zadnja regija s q5 bolcinocm- pozivanje amerikanaca da dođu u ehrvatsku sa uputama gdje se treba javiti. Hrana i karte moraju biti spremni za izbjeglice. i intenzivno se traže mjesta za zaposlenje. Odnosno kontaktiraju se manageri i pozivaju da se malo i žrtvuju za cjelokupnu dobrobit ako regija padne
4. stupanj- pola sata prije kraja bitke. poziva se na sveopću mobilizaciju i obranu amerikanaca za one koji se još nisu borili. ako je razlika velika objavljuje se još jedan članak da su amerikanci dobrodošli u ehrvatsku i daju im se linkovi chata gdje će dobiti sve potrebne informacije
5. stupanj- pala regija. amerikanci dolaze. odvijaju se pripreme i procjene o štamapanju kuna. Pozivaju se svi građani da pomognu u udomljenju amerikanaca i da im pomognu svim mogućim sredstvima. Od useljenja, hrane do zaposlenja. Daje se u proceduru zakon o stopi uvoza hrane u iznosu od 1%. Osobno se nemogu više sjetiti nijedne mjere kojom bi se situacija poboljšala. Ako znate slobodno napišite dolje u komentaru.

Najavljujem svoju osobnu angažiranost oko ovog projekta. Naravno ako se dogodi pad zadnje dvije regije s q5 bolnicom. Pozivam i vas građane da surađujete u slučaju katastrofe odnosno pada amerike. Nisam službena osoba niti neko iz vlati da mogu proglstiti prvi stupanja, ali se nadam da će nadležni pročitati ovaj članak i proglasti taj više formalni 1. STUPANJ PRIPRAVNOSTI. Pozivam sve na suradnju bez obzira na političko opredjeljenje. Nadam se da će vladajući shvatiti ozbiljno na ovaj problem koji sam ja sada prikazo i objasnio. hvala

Vaš urednik novina,
Pero Pero
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.