eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - 20. Intervju - Venax

Go down

Srpanj 2009. - 20. Intervju - Venax Empty Srpanj 2009. - 20. Intervju - Venax

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 01:57

Poštovanje dame i gospodo!
Pred vama je 20. broj Hrvatskog Intervju Lista.
Dakako i 20. intervju, ovoga puta s Venax.
Uživajte!!!



Recite nam nesto o sebi u RL.
Buduća sociologinja Very Happy


Kako ste saznali za eRepublik?
Jednoga dana svima znan FF započeo je svoj novi život meni iza leđa. Užasno ljubomorna, spremila se ubacit mu neki otrov u piće, no otkrila sam da je riječ samo o nekoj online igri. Bila sam ljuta ko podivljali dingo, ali sam ipak odlučila približno upoznati svog neprijatelja. Tako je eRepublik, moj neprijatelj no1 postao moj najbolji (i jedini) prijatelj. Very Happy


Opisite nam vas pocetak eZivota.
Moj početak bio je i moj prvi kraj... nakon levela 6 sam umrla jer mi je bilo beskrajno glupo odgovarati na hrpu polovično točnih pitanja nakon svakog stiskanja WORK, a tako i nakon svakog stiskanja TRAIN. Nije to oduzimalo puno posla, ali je bilo stravično dosadno i nije imalo smisla. Tako je Venax jednog dana navratila na Xat i odlučila uskrsnuti. Tu ste mi vi, dragi gospodine Plese donacijski pomogli, a bilo je i još dobrih dečkiju koji su mi također priuštili moj eŽivot do dana današnjega, no da nije bilo eRepublik radija...sada nitko nebi znao za mene Very Happy (: doduše nezna ni sada Smile


Sto mislite o novom predsjedniku?
Vidjet ćemo na kraju mandata Wink


Projekt eSkola je vasa ideja. Ispricajte kako ste dosli na tu ideju, i kako taj projekt sad stoji?
Iskreno, ideja o mentorstvu već je dugo znana u eRep svijetu. Iako to nisam znala, ta mi se ideja činila vrlo prikladnom obzirom na krizne situacije u državi. Vidjela sam da mnogo novih igrača ostaje izgubljeno jer ne čita ono što mu je pruženo. I tako da bi im olakšali i doveli ih do stadija da mogu sami nastaviti svoju karijeru u određenom pravcu nastao je ircov novi kanal #eskola. Za to nisam sama zaslužna. Prvi mi je pomogao FF, također tu su Darcus i Atea, mladi Staraci svi moji odlični mentori: 14Herr Karlo88, Hrvo88, Inchy, Razz-VU, McA, također i Vi mladiću, te svi ostali koji nam uskaču onda kada nam je najpotrebnije. Projekt, iako savršen na papiru, nailazio je na mnoge prepreke, no danas funkcionira vrlo uspješno i smatram da su naši mentori za svaku pohvalu.


Tko je kriv za TO kongresa od strane PEACE-a po vasem misljenju?
Po mojem mišljenju, ovo je pitanje nepotrebno. Svatko si sam kroji sudbinu. Mi smo svoju odabrali Razz PEACE je brojan i moćan obzirom kakav je bio prije, no kad tad to će prevagnuti i iskreno sada nakon TO-a postalo je vrlo zabavno jer je naš narod postao složniji nego što je bio prije (a bio je totalno složan).


Sto mislite o mogucem prelasku eBiH u PEACE?
To je vrlo uzavrelo pitanje, ali smatram da nije za realizaciju. Postoje mnogi koji smatraju da bi trebalo poduzet nešto (u što bolje da ne zalazim jer nije za peacoljubive uši Very Happy) U slučaju da eBiH i prijeđe u PEACE, to neće bitno utjecati na naše dobrosusjedske odnose s tom zemljom.


Sto mislite o IVANU RADMANU kao predsjedniku?
Vrlo duhovit gospodin (Radmane, to je zbog paprike Very Happy Very Happy). Njegov je prvi mandat predsjedništva bio hvale vrijedan i ekonomija u eHrvatskoj je bila vrlo uspješna. A što se tiče drugog mandata, moja mu je zamjerka što se izolirao od zajednice dok je moje mišljenje da je trebao biti tu. Smile


Sto mislite o novoj vladi?
Puno je mišljenja, a malo vremena... Trenutno sam jako razočarana nekim stvarima pa bolje da ne pričam o tome jer bi mogla jaaaaaaaaaaaaaaaaaako puno toga sada nabrojat što bi me kasnije koštalo Wink


Gdje vidite eHrvatsku za 6 mjeseci?
Upravo sam vidjela noćnog leptira koji se zabio u žarulju. Isto je tako i eHrvatska. Visoko je letila, opekla se i sada mora oporavljat svoja krila da može ponovo doć do žarulje. Za 6 mjeseci broj naših egrađama će se povećati najmanje za duplo, i to će nam olakšati oporavak.


Imate li neki savjet za nove igrace?
Samo preporuka da ne mješaju RL s igrom, neka se opuste i shvate ovu igru kao ubijanje vremena dok ispijaju kavu ili nešto tome slično. Neka, bez obzira na lijenost, pročitaju koje novine, te neka posjete našu eškolu kada god im zapne u eŽivotu.



Dame i gospodo to je bio još jedan uspješan intervju.
Nadam se da vam se je svidio!
Zamolio bih vas sve čitatelje da ispunite formular iliti neku vrstu ankete koja se nalazi ovdje.
Unaprijed se zahvaljujem.
Još jednom vam donosim linkove na sve moje prijašnje članke.
1. Webstartm
2. Friend Freeman
3.IVAN RADMAN
4. Selector
5. dSokre
6. split1700
7. Mario Kamenjak
8. matrixcore
9. elessar1977
10. Atea
11. Eronet + Bekitare
12. Vladimir Andreev
13. Master Blaster
14. AntonyCash
15. Matadox
16. GreenDevil
17. Zemlja
18. Hary
19. Ivica Sremic
Do idućeg članka
pozdravlja vas vaš
Plese Tomislav
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.