Srpanj 2009. - Malo nas je, al` nas ima....

Go down

Srpanj 2009. - Malo nas je, al` nas ima.... Empty Srpanj 2009. - Malo nas je, al` nas ima....

Postaj  Dalibor on 30/8/2009, 03:03

AKCIJA "MEDIA MOGULI RH"

Akcija u kojoj pokusavamo skupiti što više Media Mogul medalja kako bi pomogli RH u ovim teškim trenucima.
Iskreno ne znam tko ju je pokrenuo, ali sam ju vidio kod igrača Split1700 a i on mi je poslao PM s tim prijedlogom.
Stoga vote&subscribe na svake novine jer time pomažete eHrvatskoj,a naši igrači dobivaju MM medalju.
Akcija je međunarodna, pa ocekujem veliki uspjeh.
Link novina koje promoviraju akciju:
Novo doba

SUDJELUJTE SVI I POKAZITE KOLIKO NAS IMA!!!

RAD CK RH
CK RH nastavlja s daljnim radom i doniranjem kako novih igrača,tako i onih potrebitih.
Pozivam sve igrače na donacije u foodu,giftu ili novcu.

Također bih istaknuo i naše donatore:
SinCro
andrejskvorc
heretik11
kizzo
betty black
croatian corporation
MarkSlovenc
Darcus
GioCorp
Auker
HainY
heretik11
Selector
miha0000
Joe Tole
Lesmar
Dranuc
Oz united
ivek
Stripy
mumija1980
KickX15
markslovenc
Behemot

HVALA!. (Osobito jednom donatoru koji je donirao 25 golda)

Ispricavam se ako netko nije spomenut,imao sam mali problema s dokumentom u kojem biljezim donatore Sad.

POZIV HRVATSKIM PROIZVODJACIMA

Pozivam sve hrvatske proizvodjace da se jave s svojom ponudom giftova i fooda,jer je to CK RH svakodnevno potrebno.
Pošaljite PM s ponudom koja bi trebala biti konkurentna,i sigurno cu vam se javiti da otkupim vas proizvod jer svakodnevno je potrebno hrane i darova.

KUCE
Igraci koji su se javili za kuce su ih i dobili,te su njihovi suigraci ili poslodavci garantirali za njih.Tim igračima želim što brže dizanje wellnesa i uživanje u ovoj igri.

Do idućeg čitanja,

Melkior Tresic, ravnatelj CK RH
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]