eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - Zašto sam napustio HDS i postao dio oporbe?

Go down

Kolovoz 2009. - Zašto sam napustio HDS i postao dio oporbe? Empty Kolovoz 2009. - Zašto sam napustio HDS i postao dio oporbe?

Postaj  doki1919 30/8/2009, 16:55

Evo došao je i taj dan, nakon puno kongresnih medalja osvojenih kao dio HDS-a, odlučio sam otići, kap koja je prelila čašu možete pročitati OVDJE

Možda se učlanim u neku stranku, a možda i ne, možda osnujem svoju stranku, a možda i ne Very Happy

Meni je od početka igrice najveća želja bit predsjednik eHrvatske i stvarno sam mislio da će mi se to ostvarit sad 5. rujna, ali očito je da neće, ili možda hoće, ako me netko od oporbe stavi za kandidata za predsjednika, ali za pobjedu na izborima protiv HDS-a morao bih imati podršku svih stranaka, a ne samo jedne stranke (sjetite se prošlih izbora, croat je pobijedio uvjerljivo, ali da je imao samo jednog protukandidata bilo bi gusto Very Happy)

Evo pozivam sve stranke, složimo ekipu, vladu i ministarstva protiv HDSa i pobijedimo ih Razz

Ipak je ovo igra, igrajmo se Razz

UPDATE:
Evo već je izbrisan moj post na eDomovini, al nema veze, uglavnom odlazim u oporbu, ili možda iz politike, sve mi se polako počinje gaditi, tj. već mi se zgadilo Very Happy

Vaš dSoKre

doki1919

Broj postova : 57
Join date : 07.07.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.