eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Dolazak dragih nam komšija eSrba i eMadara !!!

Go down

Rujan 2009. - Dolazak dragih nam komšija eSrba i eMadara !!! Empty Rujan 2009. - Dolazak dragih nam komšija eSrba i eMadara !!!

Postaj  Dalibor 23/9/2009, 16:24

"Milutine, Milutine aj ti desno pizda ti materina"
Kroz san sam cuo viku i naglo se trznuo,usto i skocio do prozora.Bila je noc pogledo sam na sat taman je proslo dva.Skiljio sam kroz prozor dok mi se oci nisu privikle na mrak a tad mi se zledila krv u zilama i proslo kroz glavu "O ne opet oni" opet eSrbi i eMadari napadaju.

obrazek

Do jutra sam osto u kuci s svojom Q5 pljucom i ceko.Vec se razdanilo kad sam otvorio vrata kuce.Pogledo sam ljevo pa desno nisam nigdje nikoga vidio al cuo sam glasove koji dopiru iz daljine.Znao sam da su iza sumice se utaborili kod jezera.Uzeo sam pljuce i poput srne skocio sam iza drva sto su bila naslagana u dvoristu i nesto u grmlju.Kako sam se probijao kroz grmlje tako su glasovi bili sve glasniji i glasniji.Napokon sam se priblizio i tad mi je zapela knedla u grlu.Isprva sam bio sokiran kad sam ih vidio,nesto tako nikada nisam vidio u zivotu,zgrazavao sam se i pito pa dobro jesu oni normalni, na pamet mi je pala i ideja da zovem pomoc al odusto sam smijali bi mi se ljudi.Sklopio sam oci i pozvao BOGA da mi pomogne, da mi da snage da uletim medu njih i da ih rastijeram.Pomolio sam se OCE NAS na brzinu,stisnuo pljucu i izletio iz grmlja.Prizor je bio stravican a ja sam poceo galamiti:

obrazek

ja:Pa dobro sta tu radite jao si Vam majci?
s&m:Jao nemoj bre da pucas!
Ja:Ma sta ne da pucam ja mislio da ste dosli tu da napadnete i osvojite ljepu moju a vi se tu pederisete!!
s&m:jao brate pa nemoj tako znas da nasi ne trpe gay
Ja:jel pa ste tu dosli da se zabavljate ajmo razlaz necu da Vas vise vidim odvije inace pucam
s&m:dobro dobro evo kupimo stvari i bjezimo mi bre odvade.
ja:alo povedite i ove madare s vama,nama takvi netrebaju i aj bjezite-okinuo sam rafal u zrak i u roku jedne minute svi su se razbjezali preko livade prema granici.Napokon je bio mir i tisina i opet se vratila ona smirenost i spokoj te mi je kroz glavu prosla misao da ipak mi smo jaci pa makar nas i napadnu oboje odjednom.

P.S Dobro nam dosli dragi nasi gosti Smile I savjet za kraj "bolje se povuc na vrijeme nego bjezat gol i bos preko livade"-stara narodna Smile
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.