Rujan 2009. - Traži se Ekipa za bolju eHrvatsku [UPDATE] IMAMO FORUM!!!

Go down

Rujan 2009. - Traži se Ekipa za bolju eHrvatsku [UPDATE] IMAMO FORUM!!! Empty Rujan 2009. - Traži se Ekipa za bolju eHrvatsku [UPDATE] IMAMO FORUM!!!

Postaj  Dalibor on 29/9/2009, 12:40

Za one koji neznaju, prije par dana, točnije na famozni 666. dan eSvijeta sam otvorio stranku Ekipa za bolju eHrvatsku.

UPDATE Napravljen je FORUM u sklopu eDomovininog foruma kao što sam i planirao!
Zasada je još uvijek skroman kao i ja, al tko zna u što će prerasti Very Happy

http://www.edomovina.com/forum/viewforum.php?f=72

Razmišljao sam da li da odem u anonimce dvoklikaše, ali ipak sam se odlučio boriti protiv vjetrenjača jer zašto bi uvijek isti vladali eHrvatskom ako to nije baš najbolje za eHrvatsku.

Ovo neće biti stranka kao ostale stranke u eHrvatskoj, jer većina stranaka su preslične strankama u Real Life-u, neke čak se jednako zovu, druge pak muljaju kao pravi RL političari, većina njih ima prepisane ustave RL stranaka uz poneke izmjene, ali moja stranka neće biti takva, tj. ovo nije stranka nego Ekipa za bolju eHrvatsku.

Sve stranke imaju posebne "tajne" forume kako druge stranke ne bi vidjele o čemu se tipka tamo, ali većina stranaka ima svoje "špijune" u svim ostalim strankama pa tako mogu saznati sve što se tipka u ostalim strankama i upravo zbog toga i zato što nemam ništa skrivati, i što neće biti nikakvih muljanja i podmetanja, forum stranke će biti u sklopu [5:url=http://www.edomovina.com/forum/viewforum.php?f=72]foruma eDomovine[/5:url] i bit će gotov za par dana.

Da li je potreban ustav?? Ja mislim da nije, jer 95% ljudi nije pročitalo ustav svoje stranke i to je bespotrebno, ali trebalo bi neki mali pravilnik napraviti da se zna što se smije, a što ne i to će se napraviti u hodu.

Ja bih želio samo da se napravi stranačko vijeće u koje bi ušlo 5-20 ljudi koji će svojom aktivnošću i znanjem ulaziti u to vijeće koje bi bilo zaduženo za velike stranačke odluke.

Koja je svrha ove stranke??

Pa samo ime kaže, bolja eHrvatska. Sada kada smo u oporbi, kritizirat ćemo sve što se radi loše u eHrvatskoj, ne zato da optužujemo besmisleno vladajuće, nego zato da vlast uvidi svoje pogreške i da to promijeni na bolje. Naravno i pohvalit ćemo sve što se dobro radit u eHrvatskoj.

I sve kritike će biti konstruktivne potrkijepljene dokazima, brojkama, izračunima tako da uvjerimo vlast, a i građane što se radi loše.

Ako neki neznaju, ovo je igra u kojoj se sve može izračunat, same brojke i poneko slovo, i to ćemo najviše koristiti u kritikama.

Stranka će se zalagati da ministri i voditelji ureda ostanu na svojim funkcijama i u slučaju promjene vlasti jer ako niste skužili kad se promijeni vlast treba 5-10 dana da se sve pokrene i to je previše u mandatu od jednog mjeseca, zar ne bi bilo savršeno kada bi ministri i voditelji ureda ostajali na svojim funkcijama što duže i da educiraju svoje zamjenike da ih jednog dana zamjene??

Neki su rekli da sam otvorio stranku samo zato da budem predsjednički kandidat na izborima, ali to nije istina, ja 100% neću biti predsjednički kandidat na slijedećim izborima, a stranka će podržati onog kandidata koji bude najbolji izbor za eHrvatsku (naravno od onih kandidiranih ljudi).

Sviđa Vam se moj rad u eHrvatskoj i eSvijetu??

Pošteni ste građanin i volite svoje znanje dijeliti sa drugima, pogotovo novim igračima??

Mislite da nemate nikakve funkcije u stranci, a svojim radom i znanjem ste to zaslužili??

Ne zanima Vas politika i samo se tu i tamo učlanite u stranku da dobijete 1 XP zbog glasanja??

Mislite da Vaša stranka ništa ne radi??

Želite bolju eHrvatsku??

Ako je na barem dva pitanja odgovor DA učlanite se u Ekipu za bolju eHrvatsku!!!

Svojim imenom i poštenjem jamčim da će se stranka boriti samo za interese eHrvatske i njenih građana.

U ovih 9 mjeseci svog rada, imam dvije Q5 kompanije i četiri Q4 kompanije koje sam izgradio svojim znanjem, poštenjem (bez ijednog multija ili prevare nekog drugog igrača ili krađe iz državne blagajne) i radom i vjerujem da mogu pomoći eHrvatskoj.

**************************************** **************************************** *********************

Nemogu da se ne osvrnem na događaje od jučer vezane za promjene import taxa za manufacture proizvode.

Da malo upoznam građane sa situacijom...

Prije 3 dana sam otvorio temu vezanu za import poreze (na forumu edomovine) da se na ove proizvode stave na 99% tako da bi se zaštitili domaći proizvođači i potaknulo se otvaranje novih tvrtki u sektorima u kojima će biti manjak proizvoda.

I nakon 2 dana nije bio niti jedan kogresmen protiv zakona (istina da ih je samo 3-4 potvrdilo da je prijedlog ok, ali to je naša realnost da samo 4-5 kongresmena je aktivno na forumu) i stavio se zakon na glasanje i zakon je prihvaćen većinom kongresmena.

Presidente i premijer kad su vidjeli tek postavljene zakone su reagirali (jer naravno do tada nisu bili aktivni na forumu edomovine) i onda su mene optužili da sam ja tajkun koji želim samo zaradu za sebe (baš sam zbog taxa u eHrvatskoj izgradio takvo malo carstvo - Moš' mislit).

Danas su već drugi zakoni na glasanju, od premijera i precednika i ok, ako oni tako žele, neka tako bude, ali...

zanima me kako će podići plaće?? Kako će potaknuti da poduzetnici otvaraju firme kod nas??

Samo da objasnim u par crtica

Veći income tax = Više para državi, manje para za radnike jer su manje plaće za income tax (manji income tax = obrnuto)

Veći VAT = Više para državi, manje para za radnike jer su proizvodi skuplji (manji VAT = obrnuto)

Veći import tax (oko ovog se svadimo Smile = zaštita domaćih poduzetnika, otvaranje novih firmi kod nas, veća konkurencija poduzetnika, veće plaće za radnike (manji import tax = obrnuto)

Što Vam država govori sa import taxom na food od 25% ??

Nađite državu u eSvijetu koja ima manje plaće u manu sektoru za 25% od eHrvatske, tamo otvorite firmu i kupite licencu i možete prodavat u eHrvatskoj slobodno.

Ja razumijem da import na weapon zbog rata mora biti manji od 99%, ali i weapon možemo sami proizvodit za sebe, ali za to treba očito malo više vremena

Nadam se da mislite svojom glavom i nadam se da ćemo imati bolju eHrvatsku.

Vaš dSoKre
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]