eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Hrvatska Ujedinjena Stranka

Go down

Rujan 2009. - Hrvatska Ujedinjena Stranka Empty Rujan 2009. - Hrvatska Ujedinjena Stranka

Postaj  Dalibor 29/9/2009, 12:46

Pozdrav svim gradjanima eHrvatske!

Prvo da se predstavim, ja sam Ramac i na stranačkim izborima sam izabran za predsjednika HUSa.
Prva stvar koju želim napravit je aktivirati što je više moguće ljudi u stranci. Kako bih to postigao izabrana je nova Uprava koja će mi pomoći da to ostvarim.
U stranci su većinom mladi ljudi, osobe koje su tek napredovale u eRepubliku i koje bi htjele nešto učiniti za eDomovinu. Imaju snage i volje učiniti sve što je u njihovoj moći, i nama je drago takvim ljudima izaći u susret. Od relativno starih članova ostali smo samo ja, Iron Storm i Master_Blaster.

Novi članovi Uprave su:
Predsjednik stranke - Ramac
Dopredsjednik stranke - Iron Storm
Glasnogovornik - 123dudo
Promotori - KarloMaverick , bigman20
GM stranačkih firmi - CroCarlito

Otvorene su stranačke firme za naše eBebe - HUS Ticket (manufacturing) i HUS Grain (land), koje su namijenjene treningu eBeba te, zahvaljujući CroCarlitou, posluju s profitom na zadovoljstvo svih. Svi koji žele raditi ili donirati za pomoć eBebama neka se jave CroCarlitou.

Promjene se događaju i na stranačkom forumu. Iron Storm, u cilju bolje organizacije stranke, je preuredio forum te se pobrinuo za njegovo poboljšanje. Kako bi spriječili razne špijune, izdajnike itd. potrebno je dodatno se prijaviti, te ta prijava znači vaše uključenje u stranku i nama znak da možemo računati na nas. Svi vi koji se još niste registrirali, dođite na naš forum i priključiti se raspravama i donošenju odluka.
Što se tiče chata, HUS ima otvoreni kanal na IRCu. Svi koji želite, slobodno se priključite na kanal #hus, tamo će gotovo uvijek nekoga biti.

Što se tiče kongresnih izbora, tu nema velike priče - cilj nam je osvojiti što više kongresnih mjesta sa kvalitetnim ljudima koji su aktivni na forumu. Svjesni smo da dosta "padobranaca" ulijeće na izbore i dobiva kongresno mjesto, te kao takvi ne rade u sklopu stranke.
Također ćemo pokušati osvojiti i predsjedničke izbore šaljući kvalitetnog, pouzdanog čovjeka ili podržavajući nekog drugog u koaliciji za kojeg mislim da bi dobro vodio državu.

I na kraju, pozivamo sve koji žele da se priključite HUSu, jer pojedinac kao takav ne može ništa učiniti, dok zajedno možemo sve.

Ramac
Predsjednik Hrvatske Ujedinjene Stranke
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.