Listiopad 2009. - vi niste normalni!!!!!

Go down

Listiopad 2009. - vi niste normalni!!!!! Empty Listiopad 2009. - vi niste normalni!!!!!

Postaj  Dalibor on 13/10/2009, 15:44

Oprostite što dosađujem ponovo, i s istom temom, ali evo upravo sam iz čiste znatiželje iša pogledati donacije HNB-a.

Stanje je super, mislim da je rekord u HNB-u bio 5000 golda, i to kad smo bili jaki, stabilni, 6 država u eSvijetu. Mislim, možda se varam, možda je i ovo rekord.

Ali, nije me to fasciniralo. Kad budemo imati još 3-4 puta toliko, onda možda, a poznavajući Borkana i kako čuva svaki gold ka zmija noge, brzo čemo mi i to dostići Smile)

Fasciniralo me nešto drugo.

SKORO 800 Donacija JUČER!!!! Very Happy

800!!!! Bog vas poljubi djeco moja!

Very Happy

800 donacija? Jesam li ja skroz popizdio od ove gripe, pa mislim da je danas utorak a ne NEDJELJA? Nedjelju nisam ni gledao, ko bi to brojio.....

Nedilje vam svete, morat ću pokrenuti akciju da se to malo uspori? Pa cili svit nas gleda i nije im jasno? DOKLE?

Smile))))))

vidim da je i naš dragi ROBY PETRIĆ posla 62 golda i nešto valute.. Pa u Hrvatskoj i neaktivni igraći doniraju a kamoli aktivni hahahaha..

Oprostit na dosađivanju, ali morao sam se osvrnuti na ovo. morao sam vam reći da niste normalni, da ste ludi, i da vas volim kad ste takvi!

Pa što će biti ako, nedaj bože, neko nas osvoji i poruši sve, pa moramo skupljati za oporavak? Joj. Bolje da neznamo. Vratilo bi se kao boomerang neprijateljima. u dva dana bi skupili 20k golda i toliko novih igraća hehehehe.... možda stvarno naš napad ne bi bio glup potez, pa makar izgubili regije Smile) to bi bilo ka u šahu, žrtvovanje kraljice da bi dao mat Smile))

Šalim se Borkane, nemoj biti lud!

Ma moreš biti lud, vidiš da je cila ehrvatska LUDA!
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]