Lipanj 2009. - Sve se vraca sve se placa!!!!!!

Go down

Lipanj 2009. - Sve se vraca sve se placa!!!!!! Empty Lipanj 2009. - Sve se vraca sve se placa!!!!!!

Postaj  Dalibor on 13/10/2009, 15:52

Evo pozdrav na pocetku svima nekima sam poznat nekima ne moje ime je Ivan i u erepubliku sam nesto vise od 3 mjeseca te ovom prilikom izdajem moje novine eHrvatski tisak.
U mojim novinama moci cete pratiti dogadanja u erepubliku,rezultate izbora,ali biti ce i poneki interviju,itd,,,
Pa evo moj prvi clanak,
Jucerasnje iznenadanje od strane PEACE-a nije nitko ocekivao pa mozda ni oni sami ali ako uzmemo u obzir sto je sve napravljeno od strane Madara(tenkovi,2500 golda,Indonezani) mozda se i moglo ocekivati,nakon te pojavila se gomila nepotrebnih clanaka:Sto sad ,pada hrvatska,nema atlantisa njegova izdaja,jeli moguce...
Prvo Atlantisa nema to su nam samo odani prijatelji koji su spremni pomoci,ako se uzme u obzir da Vojvodina nije nasa orginalna regija cemu tolika panika pa da je Slavonija trebalo bi se brinuti ,ali sada je vec krenuo rat za povratak Vojvodine www.erepublik.com/en/battles/show/6773 te je se moze ocekivati njen povratak posto su madari napadnuti sa svih strana(Poljska,Svedska) te su u tim bitkama istroseni a nemaju saveznika u nasem ratu,te nema vise golda kao u prici.
Evo jedan dobar zakon je stupio na snagu te je povecan Income tax i VAT s tim zakonom ce drzava dobro profitirati posto se 25 ocekuje navala na nasu ljepu nasu te ce nasi susjedi pokupovati sve proizvode koji budu na trzistu jer njihovo gospodarstvo jos nije na stabilnim nogama.
A sada malo o pokusaju TO-a iako su Srbi te njihovi saveznici uspijeli dignuti HDS to im nije bilo od velikog znacenja te su mogli osnovati jednu stranku za 40 golda a ne spiskati 150 na cijelu predstavu te sam i vidio komentare kako su uzeli 110 golda s racuna stranke ali to se nemoze predignuti stoga dragi gradani eHrvatske NE DONIRAJTE NOVCE U VASE STRANKE PREPORUCAM VAM DA JE SIGURNIJE ALI I BOLJE ZA SVE NAS DA SE TO PREDA U HNB-http://www.erepublik.com/en/organization/1244365.
North Dalmatia je dobila novi Q3 defanse system bolje ista nego nista.
Sve nove igrace nase eDrzave pozivam da ne nasjedaju na srpske pozive ili bilo kakve druge igre,preko novina mogu davati lazne upute stoga se klonite ovih:
HrvatskiCrveniKriz
Glas Viteza Koje
Ako se netko nije uclanio u stranku molim ga neka to ucini i prati upute vodstva stranke dogadanja oko nase eDrzave i mozete pratiti i na ovome linku http://widget.mibbit.com/?settings=52185d7315bc362b2ccd347381a0e51f&server=irc.rizon.net&channel=%23erepublik.hr to je nas Drzavni chat te je uvijek netko prisutan na njemu.
Eto toliko od mog prvog clanka ako vam se svidilo i zelite jos citati VOTE i Subscribe
Pozzz svima
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]