eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Pobjednici i statistike!!!

Go down

Srpanj 2009. - Pobjednici i statistike!!! Empty Srpanj 2009. - Pobjednici i statistike!!!

Postaj  Dalibor 13/10/2009, 16:01

Dragi gradani i gradanke eHrvatske,

u ovome clanku cete se moci informirati o jucerasnjim dogadajima te nesto o novoj stranci u kojoj sam ja predsjednik te cu iznijeti razne statistike.

Pa krenimo redom pobjednici ovih izbora su:

Hrvatska Demokratska Stranka -Matrixcore

Hrvatska Stranka Prava-Tom Cat

Hrvatska Ujedinjena Stranka-Pasko11


Hrvatski Liberalni Demokrati-GP1

Rainbow Soliders-leshinari

Savz Hrvatski Nacionalista-Franko Seaman
I na kraju moja pobjeda koja je mozda i bila najburnija nisam bio sluzbeni kandidat ali kako biva kad podcjenis nekoga grdno se opeces tako je bilo i smenon,trudio sam se pridobiti sto vise glasova te sam uspio.

Hrvatska Stranka Slobode-Sicenica
Donio sam eHrvatskoj novu stranku koja ce potrajati tek je mlada mozda je pred njon jedno bolje vrijeme, ja cu se truditi da je proslavim cilje je top5 sad cemo vidjeti.

DODITE U HSS CEKAMO VAS
Poseban poziv upucujem ebebama nakon 7lvl dodite nam olakasat cemo vam put koroz erepublik te cemo vas uputiti u politiku tko hoce stoga nakon 7lvl odmah u HSS.


A sada malo o izborima koji su protekli dosta mirno te je odaziv bio slabiji nego sto se mislilo da ce biti.
U svih 7 stranaka na izbore je izaslo 407 ljudi to je mozda zacudujuca brojka,ali i brojka koja daje nadu da je izvan hrvatske njenih gradana oko 1000,jer ako se sjetimo proslih izbora mogli smo i vise stoga nema straha za nama su kongresni izbori od povijesne vaznosti ili idemo naprijed ili cemo se jos koprcati u gov***.
U sljedcem clanku cu iznijeti planove s HSS i sve oko stranke.

Evo dragi gradani potrudio sam se nadam se nagradi i votu tko voli subscribe.

Hvala svima na povjerenju i glasovima.
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.