Srpanj 2009. - ** Primjedba na HGK **

Go down

Srpanj 2009. - ** Primjedba na HGK ** Empty Srpanj 2009. - ** Primjedba na HGK **

Postaj  InChY on 29/10/2009, 00:05

Oko sredine moga mandata u AndyCROovoj vladi, radio u HGK, sam bio optuzen za kradju 5-10 golda. Nakon nekoliko svadja sa nekolicinom ljudi, i nakon oprosta i pomirdbe i dokaza nevinosti.

Ja sada imam prituzbu na rad nase najskupocijenije investicije vrijedne skoro 1000 golda. Ta investicija propada pod vodstvom Mariusa Blacka koji je to totalno zanemario.
Pred kraj moga mandata ja sam napunio firme novcem i drvima tako da je novu vladu docekalo sve spremno za radi.

Ali doticni je radio neko vrijeme i sada to totalno zapustio,

BioCro q5 tvrtka bolnica je ostala bez drva, ljudi gube HW medalje a hrvatska gubi velike kolicine golda. Ujedno jos nije prodana jedna bolnica sa stocka, ne znam dali je to posao predsjednika ili direktora Blacka, samo ja znam da sam ja taj posao obavio.

Druga q5 firma je SullaCro q5 koja proizvodi obrambene sisteme. Takodjer firma u kojoj je skro pa ponestalo drvao, otsalo je samo nesto vise od 30 drva za rad. Znaci radnici opet ce gubiti HW medalje ukoliko ih jos par ljudi odradi. Hrvatska opet gubi velike kolicine golda i u ovoj firmi.

Jer tu se radi o oko 50 golda minimalno profita, ako ne i vise po prodanoj bolnici ili obrambenom sistemu.

Sljedeca primjedba je spreadsheet, dokument u kojem se vodi financijsko stanje Hrvatske Gospodarske Komore i njezinih tvrtki. Od kraja mog mandata, tj. 4.8. kada sam zadnji puta obnovio tablicu stanja, nema dalje nista. Gospodin direktor i na tom mjestu zabusava. To znaci da se nema uvid u financijsko stanje Hrvatske Gospodarske Komore i put njenog novca.

Dok mi se doticni hvalio na nacionalnom chatu kako zna svoj posao dok je bio u Radmanovoj vladi. Hvalio mi se kako je imao 3o golda po prodanoj bolnici koju bi izgradio u roku od 13 dana. E crni moj Mariuse.. Sada vidim kako znas svoj posao dobro odradjivati.
Imas posla samo paziti da drva neponestane i novca za place, mozda malo prosvrljat po radnicima i vidjeti njihov wellness i dali tvrtke rade sa max. produkcijom, STO ONE NE RADE. Mislim da si si mao previse dpustio.

Pomocu ovih cinjenica zakljucujem da bi trebao doci do zamjene na ovom mjestu u sadasnjoj vladi. Inace ce jedan od vecih prihoda golda propasti. Ujedno ce i propasti nase najvece investicije u lijepoj nasoj. !!!

Nemam nista protiv tebe osobno, ovo je samo kritika!! Very Happy

vas InChY
InChY
InChY

Broj postova : 469

[Vrh] Go down

[Vrh]