eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listiopad 2009. - Novi-stari HSP

Go down

Listiopad 2009. - Novi-stari HSP Empty Listiopad 2009. - Novi-stari HSP

Postaj  Dalibor 29/10/2009, 12:03

Popis clanova HSP-a - ispunit OBAVEZNO

Novi-stari HSP

Malo kasnim sa člankom, ali što je tu je. Bio sam zatrpan obavezama. Pa krenimo. Zahvaljujem se svima koji ste glasali za mene. Kao mrgood-ov nasljednik puno se posla nalazi pred menom i puno se toga od mene očekuje. Nadam se da ću nastaviti njegovim stopama, ipak je njegovo vodstvo dovelo stranku tu gdje je sada. U samome vrhu političke sfere eHrvatske. HSP je najperspektivnija stranka i njezino doba tek dolazi. Sad ću vam predstaviti ljude koji će zajedno samnom nastaviti voditi stranku.


Predsjednik: Matheus von Stenjevec

Podpredsjednik: Sshadow11

Vijeće HSP-a:

Sodom Cro
Tom Cat
Jurij Aly
SShadow11
Pero Pero
aurelije the family guy
Jelen od potoka
Brane21
Marac2809


Stranački MOFA: Jelen od potoka

Kandidat za predstojeće predsjedničke izbore: aurelije the family guy



Rad HSP-a


HSP mladež

Projekt mladeži nastavlja sa svojim radom. Do sada smo pomagali svim mlađim igračima stranke kojima je to bilo potrebno. Ako si i ti mladi član, ako te nešto zanima o mehanizmima igre ili jednostavno imaš mali wellness pm-aj HSP-ovu mladež.


PONOS

Novitet naše stranke je zasigurno PONOS (Pravaški Odredi Napada i Odredi Sigurnosti). To je stranačka vojska koja odgovara vrhovnom generalu, predsjedniku i vijeću HSP-a. Bori se isključivo za interese eHrvatske. PONOSU se može priključiti svaki član stanke jači od 5 str. Također const. skillovi viši od 6 su dobrodošli. U sastavu su trenutno III. bojne i intenzivno se radi na osnutku IV. Želiš li i ti postati član naših borbenih formacija pm-aj predsjednika stranke.

Registrirajte se na forum HSP-a i aktivno se uključite u politiku!


Također nas možete naći na irc kanalu: rizon #ehsp !


Predsjednik HSP-a Matheus von Stenjevec.



▀ ▄▀ ▄▀ ▄ eHSP ▀ ▄▀ ▄▀ ▄
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.