Travanj 2009. - Suggestions for a better eWorld by dSoKre

Go down

Travanj 2009. - Suggestions for a better eWorld by dSoKre Empty Travanj 2009. - Suggestions for a better eWorld by dSoKre

Postaj  Johny Stulic on 19/4/2009, 18:17

Suggestions for a better eWorld by dSoKre

Prijedlozi za bolji eWorld by dSoKre

Gift industrija

U jednom mojem starijem članku sam napisao kako se ne isplati nadograđivati gift tvrtke jer 1 Q1 gift = +1 wellness, a Q2 gift = +2 wellness, tj. 2 Q1 gift = 1 Q2 gift. I ponajviše zbog toga nema previše Q2, Q3, Q4 i Q5 gift kompanija u eWorldu.

Danas svaki igrač može dobiti 10 jedinica zdravlja na dan putem giftova.

Moj prijedlog je da se ovo izmjeni i da se dnevno može koristiti 10 komada giftova bez obzira na njihovu kvalitetu.

Što bi ovo donijelo in eWorldu??

Svaki dan svaki igrač bi mogao dobiti +50 wellnessa sa 10 Q5 giftova.

Počele bi se otvarati Q2, Q3, Q4 i Q5 gift kompanije.

Moving ticket industrija

Isto kao i kod gift industrije, nema previše Q2, Q3, Q4 i Q5 ticket kompanija u eWorldu.

Danas je kad se koristi moving ticket ovo su posljedice na eCitizen:

Q1 moving ticket = -2 wellness
Q2 moving ticket = -1 wellness
Q3 moving ticket = 0 wellness
Q4 moving ticket = +1 wellness
Q5 moving ticket = +2 wellness

Moj prijedlog za poboljšanje moving ticket industrije:
Q1 moving ticket = -10 wellness
Q2 moving ticket = -5 wellness
Q3 moving ticket = 0 wellness
Q4 moving ticket = +5 wellness
Q5 moving ticket = +10 wellness

ALi da se ograniči maximalno 5 moving ticketa da se može iskoristiti u jednom danu.

Posljedice ove inovacije:

Svakog dana bi svaki igrač mogao dobiti +50 wellnessa sa 5 Q5 moving ticketa.

Počele bi se otvarati Q2, Q3, Q4 i Q5 moving ticket kompanije.

Trenutno nema Q5 giftova na marketima u eWorldu, ali mislim da bi cijena na marketu trebala bit oko 1 gold.

To znači ako admini prihvate moj prijedlog, sa 10 golda bi se moglo dobiti +50 wellnessa u jednom danu koristeći giftove.

Trenutno nema Q5 moving ticketa (ima u SAD-u ali su tamo bezobrazno skupi = 22 golda) na marketima u eWorldu, ali mislim da bi cijena na marketu trebala bit oko 5 golda za jedan Q5 moving ticket.

To znači ako admini prihvate moj prijedlog, sa 25 golda bi se moglo dobiti +50 wellnessa u jednom danu koristeći moving tickete.

Možda onda admini mogu uvesti i maxi wellness box za 10 ili 15 golda koji bi donosio +50 wellnessa, ali to možda i nije potrebno jer ima sad za igrače s level 15 ili višim da mogu kupit 10 wellnessa za 2 golda, 40 puta u jednom danu.

Ako admini prihvate ove moje prijedloge, ovo bi donijelo više wellnessa za sve eCitizene, više bitaka, više ratova, više trošenja zlata i više kupovanja zlata za stvaran novac = više novaca za kreatore igrice pa se nadam da će i prihvatit ove inovacije.

Nadam se da su vam se svidjeli moji prijedlozi

Ovo je moj prvi članak, a da nema niti jednu tablicu :-)))

Votajte i subscribajte se ako niste i neka vide kolko nas ima!!

Uživajte.

Ponosan vlasnik dvije Media Mogul medalje,

dSoKre

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289

http://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]