Studeni 2009. - Izvjesce rada Zavoda za zaposljavanje RH

Go down

Studeni 2009. - Izvjesce rada Zavoda za zaposljavanje RH Empty Studeni 2009. - Izvjesce rada Zavoda za zaposljavanje RH

Postaj  Dalibor on 14/12/2009, 21:18

Postovani eHrvatice i eHrvati

Cast mi je predstaviti se vama dragim gradanima eHrvatske, ja sam sshadow11 i biti cu voditelj Zavoda za zaposljavanje RH kroz ovaj mjesec.

Za sad stvari stoje ovako: Otpusteno je preko 200 ljudi za koje se smatralo da su mrtvi, umiruci, ili nisu aktivni ( Kriterij je bio wellness ispod 20 te ukoliko nisu radili vise od tjedan dana ). Naglasavam da ukoliko netko smatra da nije zasluzio otkaz, slobodno se moze prijaviti ponovno za rad jer ponude su uvijek otvorene na JOB MARKETu
Moram priznati da je ovo jedan od najtezih zadataka na mojoj funkciji jer trenutno zaposljavamo preko 1000 igraca, tako da molim sve vas koji zele otkaz na strpljivost jer vas nije lako pronaci u tolikoj grupi ljudi. Pomoci mozete tako da ukoliko vec trazite otkaz, pronađite se na listi zaposlenika koji ce barem malo posluziti kao orijentir gdje vas pronaci. PRIMJER .

Takoder ovom prilikom bih apelirao i na odredene poslodavce u land sektoru, da usklade place s svojom zaradom. Svi poslodavci bi trebali takoder pomoci mladim igracima, ukoliko ih vec ne mozete financijski podrzati dajte im savjet oko wellnessa, kako se boriti i slicno, isto tako bilo bi dobro kad bi vise poslodavaca zaposljavalo radnike manjeg skilla, jer ce te s tim pomoci eHrvatskoj i nasim eBebama te smanjiti hiperprodukciju svojih proizvoda.

Za kraj bih nagovijestio moguci projekt otvaranja jedne Gift firme u sklopu zavoda, te darivanje svih zaposlenika na Zavodu ukoliko je to potrebno. Projekt je trenutno u fazi ispitivanja isplativosti i mogucnosti za isti. Posao ciscenja firmi od mrtvih i umirucih cu nastaviti do kraja svog mandata op.a.: Neki me vec zovu grobar :-) te truditi se najbolje sto mogu izvrsiti zadani mi zadatak.

Vas voditelj Zavoda za zaposljavanje RH
sshadow11

Za nove igrace:
Totorial pravilnog ratovanja
Grand tutorial
FAQ
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]