Studeni 2009. - Odgovor na optuzbe

Go down

Studeni 2009. - Odgovor na optuzbe Empty Studeni 2009. - Odgovor na optuzbe

Postaj  Dalibor on 14/12/2009, 21:19

Za pocetak zbilja mi se gadi sto moram pisati uopce ovakav clanak, ali javila se potreba za odgovor na optuzbe koje se suskaju po chatovima, forumima i sl. Smatram se pravim Hrvatom koji bi dao sve za ovu malu zemlju, prvenstveno jer sam tako odgajan u skromnoj obitelji, koja nikad nije imala puno, ali imali smo dovoljno za zivot, kao i vecina vas. Kako u RL tako i u ovoj eHrvatskoj pokusavam biti cestit i posten gradanin Ljepe nam nase.

Medutim neki misle da ukoliko su oni pokvareni i mi ostali smo isti takvi. E pa nismo dragi moji prepoznati ce te se koji. Iako zbilja nemam vremena sto zbog RL obaveza, a sto zbog obaveza koje sam prihvatio unutar stranke, nakon upita naseg buduceg predsjednika aurelija pristao sam biti bar malo od pomoci Vladi eRH. Bila mi je ponudena veca i slozenija funkcija, ali to jednostavno zbog nedostatka vremena nisam mogao prihvatiti. Uzeo sam "Zavod za zaposljavanje RH" iako sam znao da to nije nimalo lak posao. Da sam znao da ce me se ovoliko pljuvati i omalovazavati, mozda bih razmislio o prihvacanju iste, ali ono sto je tu je.

Sad ce mo na ono konkretno:

Danas je izasao clanak SRAMOTA!!! (pitanje za zavod za zaposljavanje) kojeg je izdao Traktor Tom covjek kojim se do sad nisam niti susretao, koji mi nije uputio jedne poruke niti na Zavod, niti privatno. Naime ne samo da mi se nije on obratio vec nitko od gospode koja su pokrenula akciju zaposljavanja ebeba. Smijesno je da se ti ljudi usude pljuvati po meni i po mom radu, a nitko od njih me nije niti kontaktirao, niti obavijestio o svojim planovima. Nema veze, nisu ni trebali ocito, ali bila bi lijepa gesta da jesu, pa da se i ja upoznam s akcijom. Sad iako to izgleda super i dobro ima jedna mala zamka. Neki su si uzeli za pravo pa zaposljavaju i land radnike sto se ustvari kosi s trenutnom politikom Zavoda i eRH jer se ponude za land skill rade prema formuli i kritici koju nam je prije 12 dana uputio dsokre. Odvagnuli smo clanak i usvojili kritike, medutim to ocito vise nema veze jer na Job Marketu stoje ponude koje su eto ljudi koji valjda znaju bolje od Vlade RH stavili. Za one koji ne razumiju sto to znaci nek jos jednom procitaju dsokretov clanak.
Sto se ustvari danas dogodilo: Kao i svakog dana logiram se online i vidim ponudu q2 gun firme iznad svih ostalih po placi od 1.04 kn. Prvo i osnovno sto sam napravio je stavljanje iste ponude od 1.04 s nase trening firme. Bio sam logiran jos pola sata i taj ponudac nije maknuo svoju ponudu. Nasa ponuda je ostala do 20:00 h i ocito je Traktor Tom pogresno uvido nasu ponudu i mislio da ja podizem cijene rada, iako mi je cilj bio jedino maknuti q2 firmu da ne unistava wellness nasim eBebama. Ova situacija se dogodila i prije dva dana, a slicna situacija prije tri dana kad je ponudu od 100 radnih mjesta stavila q1 food firma s 60 rawa. Nikako prije ili poslije nije bilo potrebe za intervencijom. Smatram da se jednom porukom i pitanjem za objasnjenje moglo sve rijesti, ali to ocito i nije bio cilj. Netrazim niciju ispriku, ali naglasavam da se sve moglo rijesiti na normalan nacin, putem normalne komunikacije. Sto se tice mene ova prica je zavrsena te bih dodao da je Zavod za zaposljavanje jedina drzavna institucija koja je ovlastena zaposljavati eBebe i moze postavljati cijene rada za skill 0 kako god zeli i smatra da je financijski moguce. Svi ostali ili se prilagodite, ili izbrisite svoje ponude.

Slucaj drugi: Krada i pranje novca preko Zavoda

Za ovo sam doznao danas, i jednostavno nisam mogao vjerovati. Tesko je to kad vas bez ikakva povoda i ikakvih indicija netko optuzi, a vi samo pokusavate sve ustimati. Gospoda B.; R.-M.; i S. koji ce se propoznati se pitaju dali ja kradem kao sto su i oni krali ili vise, e pa gospodo evo vam moj odgovor JA NE KRADEM!!!. Pitanja poput: "Kako sam ja mogao voditi ured s 2000 kn?" prije 6 mjeseci kad je Zavod zaposljavao 300 ljudi sve skupa i od toga 30 aktivnih i kako meni treba 4000 kn za voditi 1400 radnika od kojih je barem 40 % aktivno. Zbilja se ne zelim prepucavati niti cu ikome od takvih ljudi odgovarati na provokacije. Neka slike govore za sebe:-)

Slika 1. Trening Hrana

Slika 2. Trening Kuce

Slika 3. Trening Zito

Naglasavam da je primljeno samo 3800 kn do sad, a mene se optuzuje da sam oprao 3700 i sto vise reci na to...
Smatram da zbilja radim svoj posao najbolje sto mogu, mozda moze biti bolje, s manje gresaka i nesporazuma, ali vjerujem da nije sve do mene.
Jos jednom pozivam sve koji me zele nesto pitati da me pitaju privatnom porukom, jer zbilja nema potrebe da me se blati bez razloga, jer ni ja nisam blatio nikoga od vas. Takoder ispricavam se zbog poduzeg clanka, valjda ce procitati oni koje zanima, te napominjem da je ovaj clanak odgovor na sve dosadasnje kritike i one buduce...

Voditelj Zavoda za zaposljavanje
sshadow11
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]