Studeni 2009. - HUS-obraćanje predsjednika stranke

Go down

Studeni 2009. - HUS-obraćanje predsjednika stranke Empty Studeni 2009. - HUS-obraćanje predsjednika stranke

Postaj  Dalibor on 14/12/2009, 21:48

Kao novi predsjednik Hrvatske ujedinjene stranke zahvalio bi svim članovima HUS-a koji su izašli na izbore za predsjednika stranke,te svima koji su meni ukazali povjerenje.
Odmah bi zahvalio i svima koji su intenzivno radili ovih nekoliko dana na pripremi akcije dijeljenja kruha za naše e-bebe te svima koji su donirali novac i kruh.

Za donacije sam osobno zahvalio svima u ime HUS-a i moram priznati da me je vaša velikodušnost iznenadila. Ako sam slučajno u sveopćem metežu izostavio nekoga to činim ovim putem.

Situacija u stranci je takva kakva je i intenzivno radimo na rješavanju nagomilanih problema.
U tome nam pomaže entuzijazam novih članova i sve dok je e-Hrvatskoj takvih igrača ne može joj nitko ništa.
Zbog tih razloga ovaj članak izlazi sa zakašnjenjem ali kako se kaže „bolje ikad nego nikad“.

Zamolio bi sve članove koji imaju neke vještine iz stvarnog života a misle da bi mogle koristiti u radu stranke neka se jave na forum.

Svaki dan u 21 h po našem vremenu je sastanak na stranačkom chetu,nije obavezan ali kada imate vremena i volje navratite.
Svi su dobrodošli nema velikih i malih nema novih i starih.
Na chatu možete saznati sve dodatne informacije vezane uz rad stranke.

Koordinator ovih kongresnih izbora je CroCarlito i molim sve članove, ako imaju kakvih pitanja, da se obrate njemu osobno te da slijede njegove upute.

I da ne bi sve bilo crno Hrvatska ujedinjena stranka je odlučila pokrenuti vlastitu vojnu oružarnicu.
Osnovna namjena oružarnice je dijeljenje oružja svim članovima HUS-a prilikom napada Mađara ili mađarona na lijepu našu,te reguliranje cijene oružja na tržnici prilikom povećane potražnje.

Za kraj zamolio bi sve članove stranke koji još nisu da votaju i pošalju zahtjev za prijateljstvo Uredu HUS-a te naprave subscribe na novine .

Pozdrav!

Predsjednik Hrvatske ujedinjene stranke
123dudo
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 459

[Vrh] Go down

[Vrh]