Prosinac 2009. - ///// Sutra /////

Go down

Prosinac 2009. - ///// Sutra ///// Empty Prosinac 2009. - ///// Sutra /////

Postaj  Dalibor on 15/12/2009, 14:17

Prosinac 2009. - ///// Sutra ///// 2e5lkid

Dragi prijatelji eHSP-a,

Prije svega samo par riječi o tome gdje smo sada, gdje želimo biti i kako će mo to ostvariti.

Gdje smo sada?

eHSP je druga najbrojnija stranka u eHrvatskoj sa preko 720 članova, a svi trendovi idu nam u prilog. eHSP svakim danom ima sve više aktivnih članova, a svake izbore osvaja sve više glasova -sukladno tome i više kongresnih mandata. Tako smo na proteklim kongresnim izborima, po prvi puta osvojili najveći broj mandata. Isto tako po prvi puta je netko iz naših redova izabran na funkciju predsjednika eHrvatske. Sve to skupa daje jasnu sliku o tome koliko je eHSP prepoznat kao prvi izbor građana i veliko Vam Hvala na tome.

Gdje želimo biti?

Naš cilj je jasan: Postati vodeća stranka eHrvatske. Po mnogim parametrima to već i jesmo, jer imamo kao što je gore navedeno, najveći broj kongresnika, a i predsjednik je naše gore list. Logično je da uz trend prirodnog rasta koji eHSP-u nitko nemože osporiti, mi pretendiramo biti i stranka s najviše članova.

Kako će mo to ostvariti?

Naša priča je vrlo jednostavna. Mi smo oduvijek igrali pošteno iz prostog razloga što jednostavno obožavamo Lijepu Našu i SVE bi dali za nju. Kažu da je politika prljav posao, mi kažemo da ne mora nužno biti. Možda nam je baš zbog tog poštenja trebalo nešto duže da izrastemo u ono što smo danas, ali mi vjerujemo da je prirodan rast bolji jer samim time je i stabilniji od rapidnog rasta koji kako brzo dođe, tako brzo i nestane.

Na pijedestalu eHSP-a ističu se 4 vrijednosti: Neovisnost, Pravednost, Sposobnost i Parlamentarizam.

S vjerom i nadom da će se taj trend nastaviti i dalje, pozivamo vas sve da poklonite svoje povjerenje nama, a mi vam zauzvrat obećajemo da će mo svoj posao raditi savjesno i predano, vodeći se isključivo nacionalnim interesima voljen nam domovine eHrvatske.

Ovim putem se zahvaljujem svim simpatizerima eHSP-a na potpori i pozivam vas da u što većem broju izađete na izbore.

Prije negoli obavite svoju građansku dužnost, svakako navratite na naš chat gdje ćemo vas uputiti kome je vaš glas najpotrebniji u datom trenutku. Ovdje će te dobiti sve informacije:

http://www.rizon.net/chat.php

channel : #ehsp

Preporuka je da glasate što je kasnije moguće.

Neka nam je s(p)retna ova srijeda! Very Happy

S ponosom Vam predstavljamo službenu listu naših kandidata:

Central Croatia:
Matheus von Stenjevec
Spalato

Istra i Kvarner:
Djani Ujkan Marich
Brutalko

Lika i Gorski Kotar:
sshadow11
Viranin

North Dalmatia: