Prosinac 2009. - Vrijeme je za konačno- ZBOGOM

Go down

Prosinac 2009. - Vrijeme je za konačno- ZBOGOM

Postaj  Dalibor on 15/12/2009, 14:48

O ljudi kad se svega sjetim kad se sjetim svojih 438 dana igre iliti 1 godina, 2 mjeseca i 12 dana igre kad se sjetim svega sto sam dozivio: tuga, radosti, srece veselja, svađa, pomirenja, ljudi da mi neko prica sto je sve osjetio zbog jedna najobicnije igre ja bi mu rekao da nije normalan. Ali taj kreten, taj luđak pa to sam zapravo JA i svi mi u nekom dijelu.

Jos kad sam pocinjao igrati u beti zocky je bio predsjednik Jara totalno smo ga kontrolirali i borili se ljudi moji borili svađali, TRSILI da se i eHr uvrsti u mapu, da i nasa domovina dobije svoje mjesto u esvijetu. Jao ljudi kako smo cekali taj dan, nikako da dodje nikako cekaj i cekaj a cekanje u nedogled. I znate sta se tada desilo? TAJ DAN JE DOSAO!!! robyev clanak u Jutarnjem ogroman priljev igraca postajemo jedna od glavnih velesila u erepublici.

Tada akcija gnjeva zauzimamo Srbiju teritorijalno prosirenje!!!
Ali najljepsi dani su bili dani kad smo bili bez domovine, kad smo se borili a znate zasto? Tada smo se borili ZAJEDNO, svi smo bili JEDNO, postojao je SAMO JEDAN CILJ: NAPRAVITI eHRVATSKU, DOBITI SVOJ MALI DIO SVEMIRA.

Ljudi ja sam u ovome predugo, predugo i priznajem radio sam greske, brojne greske previse greski za nekog ko ih ne bi smio raditi. Ali znate sto me najvise boli? Najvise me boli to sto nekim ebebama ne mozete nesto reci da i oni nesto nauce iz vasih gresaka, zelite im pomoci dali biste im SEBE i svoju dusu ali ne oni to ne zele. To me najvise boli! ZAto ebebe slusajte starije igrace slusajte svaku njihovu rijec makar je retardirana, makar nesto tako bolesno da je nepojmljivo, ne morate to uciniti, ali korisititi ce vam sve to prije ili kasnije, ja vam to obecajem.

I jos na kraju svima kojima sam se zamjerio koji imaju nesto sto sam napravio, mozda to i neznam ali zao mi je primite moje isprike. I zelim vam zahvaliti svima za ono sto ste mi dali vi i ova igrica, a to je: malo ljudskosti, malo svadje, malo podbadanja, malo iritacije, malo ljutnje, malo tuge, ali puno vise SRECE i ZADOVOLJSTVA, ZATO VAM VELIKA HVALA!

OVO JE MOJE POSLJEDNJE ZBOGOM, ILI MOZDA SAMO DOVIDJENJA, VIDJET CEMO JOS,
OSTALO JE SAMO DA KAZEM BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!

P.S. NE DAJTE SRBENDAMA MILIMETAR HRVATSKE, TO VAM OSTAVLJAM U ZADATAK, NE DAJTE NAŠU DOMOVINU NIKOME JER BEZ DOMOVINE SMO BEZ SVOGA, A BITI BEZ SVOGA TO JE NESTO NAJGORE!!!!!
Dalibor

Broj postova : 459

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics