Prosinac 2009 - Malo sam si šerif

Go down

Prosinac 2009 - Malo sam si šerif Empty Prosinac 2009 - Malo sam si šerif

Postaj  Zerocool12 on 26/12/2009, 03:02

Dobar vam dan želim poštovani građani esvijeta,

Današnji broj posvetit ću eBrazilu. Kao što sam naslov kaže eBrazil se trenutačno pravi šerifom i snagatorom. Zlostavlja manje zemlje, otima im regije i uništava svakog ko im stane na put.

Brazil je dugo bio velesila u sjeni velike Mađarske i Indonezije. Sada su preuzeli inicijativu i odlučili postati velesila koja će kontrolirati na ovaj ili onaj način cijelu Južnu Ameriku i cijeli južni pacifik uključijući i regije JAR-a. No kada gledamo ovakvo ponašanje je bilo i očekivano. Po snazi Brazil je malo slabiji od Hrvatske, a i Brazil se nalazi u tako možemo reći trećem svijetu erepublika. Okuženi su slabim zemljama te je ovakav razvoj događaja bio samo pitanje vremena.

Trenutno se vrši teror nad Australijom, a također i nad Venecuelom i Peruom. No lako je biti gazda kad si mačka među miševima. Ponašanje Brazila smatram nemoralnim jer se ne obračunavaju sa sebi ravnima već sa nemoćnim slabim zemljama kojima je previše davati one silne golde samo za održavanje MPP-ova. I zato Brazil buuuuu....

Zerocool12

Broj postova : 73

[Vrh] Go down

[Vrh]