Studeni 2009 - DA LI ĆE DOĆI DAN KAD ĆEMO BITI EKIPA?

Go down

Studeni 2009 - DA LI ĆE DOĆI DAN KAD ĆEMO BITI EKIPA? Empty Studeni 2009 - DA LI ĆE DOĆI DAN KAD ĆEMO BITI EKIPA?

Postaj  Zerocool12 on 28/12/2009, 01:18

Pozdrav svima prijateljima u erepubliku, ma gdje bili Smile

Sutra mi je rođendan, točno godinu dana od kad igram ovu igru.... vjerujte mi da je to zadivljujući rezultat za mene, da čovjek u mojim godinama da gubi vrijeme na običnu igru, i to još godinu dana, niti je realno niti zdravo hehehe...ipak je 35-ta na leđima...
Ne možete ni zamisliti koliko sm se puta posvađao sa ženom zbog ove igre, pogotovo u početku, kad sam visio i po 7 sati na njoj..

Pa se danas pitam, što me to privuklo tu, inaće mi kompjutor služi samo da provjerim stanje u banci i da bacim partiju šaha... što me to ostavilo toliko dugo u ovoj igri...
Pa pošto nisam glup čovjek, odma sam skužio što. Prvo ljudi. A drugo prilika da promoviramo našu RL domovinu kroz ovu igru, ja ovo shvačam kao nekakav sport, i natjecanje.

Dakle, prvo ljudi... Moj nick, PUNK BIBINJE, je kao da sam stavio ime i prezime. Svak ko me zna, zna me po tom nadimku, i da, nema veze punk muzikom, valjda sam to već rekao jednom ... U godinu dana, kroz mnoge komentare, razgovorima i slično, toliko upoznaš sve te ljude, pogotovo svoju „generaciju“, da imaš osječaj kao da su ti susjedi, kao da ih poznaješ... u zadnje vrijeme je postalo popularno i stavljati slike, tako da stvarno možemo reći da smo odavna postali jedna momčad, koja se zna međusobno. Svak od nas je stvorio nekakvu sliku o sebi tu, godina dana je mnogo, i onog ko se skriva skužio bi kakav je, a kamoli kad je brbljav kao ja...

Nalazimo se na pivama, RL mitinzima, stvaramo prijateljstva, a bogami i neprijateljstva, ipak prvog dosta više, i svima nam je stalo da imamo čist obraz.. predugo smo tu, previše vremena smo uložili u igru, da bi nam bilo nevažno kakvo ljudi imaju mišljenje o nama. Jeste, ovo je samo igra, ali upravo zato, barem tu možemo biti moralni, pošteni, a bez posljedica.. Znamo kako je u RL-u danas teško biti pošten i moralan... to se večinom zove drugim imenom – sirotinja. Ali eto, tu bi trebalo biti puno lakše. Ima čovjek puno načina da ima ono što mu treba bez da prevari svog bližnjega, bez da gazi preko trupala da bi preživio u okrutnom svijetu i slično...

Osim toga, tu možemo pokazati kakva bi nam naša draga RL Hrvatska trebala biti... Svi govorimo kako nam se gade RL političari, trebali bi tu pokazati kako bi izgledalo kad političari bili onakvi kakvi trebaju biti, a to je da rade za opće dobro, da se bore za vlast projektima i planovima, rezultatima, a ne pljuvanjem jednog drugog...

Doći će i taj dan... Možda nam se čini nekad da je i ovdje isto ka u RL, ali nije... Ima svađa, ima pizdarija, smatram da je to normalno. Prije svega smo ljudi, svi želimo lijepo mjesto za život/igru, ali i želimo biti važni, priznati, što ti ja znam... i normalno da to natjecanje između nas dovodi do konflikta, sasvim normalno, mi smo temperamentan narod, ali bi i trebali se truditi te konflikte izbjegavati.

Prvi i najbolji način, kojeg sam se uvijek držao, provjereno uspješan, je taj da se UVIK, ali baš UVIK pokušaš stavit u kožu onog drugog. Mnoge stvari če ti biti jasnije.
90% svađa u ehrvatskoj su plod nesporazuma. Jedna svađa vodi drugoj, trečoj. Pa se ljudi prikljanjaju jednoj strani, drugoj strani, pa ulaze u svađu kojoj i neznaju razlog. To dovodi do sranja..

Rekao sam da ja ovo gledam kao sport. Sport u kome možemo pokazati da su Hrvati uspješni, možda i najbolji. Da bi to pokazali, moramo biti MOMČAD. Možda u momčadi nije kapetan kojeg si ti htio, li moraš ga slušat ako želiš uspjeh. Ako ga sabotiraš, kad bude tvoj kapetan, i njega će sabotirati...

Ne odlučuje kapetan hoćemo li pobijediti nego momčad!! A to smo svi. 90% ljudi među nama je pošteno, moralno i željno pobjede. Ne napadajte jedno drugog samo zato jer nema isto mišljenje kao ti. Poštivajmo razlike među nama, to je jedini put prema uspjehu.
Da proslavim svoj rođendan s vama, donirati ću dobar dio svoje ušteđevine što sam uštedio u ovih godinu dana. Ovaj put ne u HNB, nego direktno novijim igračima. Oni su se pokazali kao najvjerniji donatori u HNB, ovi striji igrači kao da misle da su oni ispunili svoju kvotu žrtvovanja za eHrvatsku i HNB, pa su zaspali. Još ću vidjeti gdje bi bilo najbolje dati te golde pa ću podijelit.. o tome za par dana..

Ajmo igrat utakmicu, ajmo pobijedit. ..ne gledajte isključivo eSrbiju kao cilj igre, gledajte cijeli eSvijet kao jednu veliku šahovsku ploču, igr se tvrda i žestoka partija, nakon dugo vremena EDEN pipa slabu točku Phoneixa, ex-peacea, i negdje ćemo pronaći priliku za proboj... ovo se igra pametno, kd jednom uzdrmamo temelje neprijatelja, onda je vojna ofanziva najlakši dio posla. Moramo biti jaki, moramo se boriti za saveznike ka za sebe. To je jedini način da nastavimo biti važna karika u esvijetu..
Sad je najveća trka ko će skupiti veći broj generala... nemojmo zaspati na poslu...
Idemo, ehrvatska je napunila godinu dana, jaka je i uspješna. Šteta, mogli smo biti i duplo jaći, mogli smo rasturati sve oko sebe... učimo na greškama, budimo tim, nek ova godina bude puuno bolja..

Zerocool12

Broj postova : 73

[Vrh] Go down

[Vrh]