eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009 - Razmišljanja sa WC-a...

Go down

Prosinac 2009 - Razmišljanja sa WC-a... Empty Prosinac 2009 - Razmišljanja sa WC-a...

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 01:23

Dobro jutro građani Smile)

Jedno je sigurno, danas smo svi barem - jednu kilu teži. čak i ja, relativno vitak, manekenski građen Smile))) , sam primjetio jutros da se moja škembica opasno zaoblila... gledam se tako jutros u ogledalu, malo iz profila, malo sprijeda, pa podižem rukama trbuh, vrtim, zamišljam što se svega nakupilo u njemu ovih dana, a žena gleda iz kreveta i umire od smijeha..

" tako oni iz bijafre imaju drob, mršavi, a drob ka lopta"

Odma mi je nestala iluzija da sam seksi s tom loptom ispred, da žene vole pivski (u ovom slučaju pivski i sve ostalo) trbušćić, kako sam negdi pročitao.
Moram maknut tu izraslinu, te sam jutros bio sigurno 2 sata u WC-u, uz zvukove kakve inaće čujete u rađaoni, samo što mene niko nije ima držati za ruku i olakšati mi muke.

" Tako ti i treba, žderonjo, pojeo si zalihe za jedno Massai pleme u Nigeriji !! " čujem ženu kako neosjetljiva na moje muke podjebava...

"Samo ti pizdi, zaprdit ću ti još jedno dite, pa ćemo vidit ko će se smijat kad budeš rađala!"" Stiga je odgovor od 4. novinara u eHrvatskoj.

tišina... prestala je zajebavat....

Smile)) pa nisam ja zakurac 4. novinar u eHrvatskoj, hehe...mene će zajebavat, kako ne....

Nakon 2 sata žestoke borbe da izbacim sve ono što sam u sebe ubacio, ( i to me potaklo na razmišljanje, čemu taj uzaludan posao) , iscrpljen sjednem na kompjuter da odradim ovaj moj dvoklik mode na erepubliku ,pa da sam slobodan za danas. Pa da, moga bi i napisat koji članak, baš mi došlo...

a o čemu ću pisati... uh..
Nisam baš ljut, zadnji put poslije mog članka je izašlo puno još sličnih članaka, mnogo ljudi u komentarima jasno i glasno rekli da je i njima pun k...c svađe i pljuvanja, i čini mi se, čini mi se da je malo bolje. Kao da smo svi shvatili da smo odavna prešli granicu i da treba dignut ručnu.
Odlično...
A nema ni neke velike pobjede, pa da euforično napišem par rečenica, objektivnih i realnih naravno, o tome kako smo najbolji i največi i naj...

nema, o čemu ću pisat jebemu....Moga bi o ovom ratnom Fondu što ga je Rocker-Ma otvorio?!
Evo od jučer, 100 golda smo skupili. kako sam mu predložio, taj fond bi trebao biti tu samo za to kad eHrvatska napada. koliko smo rijetko napadali, da smo ga otvorili prije, mogli smo u njemu sad imati 10.000 golda ....

Ma bit će to dobar potez... Niko neće moći dirati taj novac, a pošto se neće ni trošiti, vrlo brzo će se skupiti lijepa cifra... nažalost, treba skupit što prije, jer je napokon odluka za napad pala, samo se čeka povoljan trenutak, sigurno... Hello kitty trenutak...

U taj fond bi trebali stariji igraći donirati pretežito, a u HNB mlađi i noviji.. ili suprotno? Ma neznam...

O čemu ću pisati jebemu.... o tome kako su nam susjedi čestitali Božić? mah... to više nije iznaneđenje... u jebemu, da smo imali internet 1991, garant ne bi bilo rata.. čestitat ćemo i mi njima, neće oni biti bolji i pošteniji od nas Smile))

a jebemu, stvarno neznam o čemu bi pisao... Ma bolje da ni ne pišem, napisat ću neku glupost, bolje da to ostavim za koji dan...
I moram na WC jebemu....

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.