eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009 - *****Iznad Tešnja Zora Sviće, Dobro Jutro Predsjedniče*****

Go down

Studeni 2009 - *****Iznad Tešnja Zora Sviće, Dobro Jutro Predsjedniče***** Empty Studeni 2009 - *****Iznad Tešnja Zora Sviće, Dobro Jutro Predsjedniče*****

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 23:34

Kao prvo, čestitke Aureliju na pobjedi na izborima. Već sam mu čestitao preko PMa i ponudio savjet ukoliko ga bude trebao.

Rezultatima izborima sam, naravno, razočaran. Prvo sam razočaran ukupnim brojem glasača u eHrvatskoj. Razočaran sam i porazom, no manje od 1000 glasova je još lošije, naravno da sam očekivao bolje. No što je tu je, naši građani su tako odlučili i ja tu odluku poštujem, bez obzira što mislim da bi moja vlada i ja bili bolji.

Izbori su prošli, već se vide neke nervone reakcije, iako sam se nadobudno nadao da ih neće biti. Iskreno se nadam da će se stvari ubrzo smiriti, a svi građani eHrvatske stati iza svog predsjednika, jer je većina odlučila, kao i uvijek do sada, i radimo svi za isti cilj, a to je eHrvatska.

Ovaj članak sam trebao izdati odmah nakon izbora, no puno se toga zakompliciralo, dvije tragedije ljudi iz mog RL, jučer dva sprovoda itd...jednostavno mi se puno toga skupilo i nisam imao baš volje pisati članak, te zbog toga isprike svima. Ipak su mi dva sprovoda u jedno popodne previše.

Već sam dobio 15-20 poruka da ne odustajem. Zašto bi odustao? Pa ne igram ovo samo da pokupim predsjedničku medalju, imam ja tu još posla. Ponajprije nastavak poslovanja mojih kompanija i ekonomski probitak, jer golda nikad dosta, zar ne?

Isto tako, neki su me već počeli nagovarati da se ponovo kandidiram već sljedeći mjesec. Odmah da kažem da je to malo vjerojatno, iako nikad ne reci nikad, ali teško da se onakva vlada više može sastati, tako da bez vrhunske vlade nema smisla da se kandidiram opet. Možda dođe vrijeme za to jednog dana, ali 05.12. me ne očekujte na izborima za predsjednika eHrvatske.

Trenutni problemi su nam slab MM i previše eHrvata izvan eHrvatske.

Najbitnije je sve eHrvate nagovoriti da stavljaju svoje golde na monetary market, uzmu HRKe i troše ih na našem marketu. Tako ćemo ojačati MM i ekonomiju eHrvatske, a povratak eHrvata u našu državu bi samo pojačao taj efekt.

Kako to riješiti, ostaje da vidimo, sigurno da nije jednostavno, ali s vremenom i trudom se sve da napraviti. Zato, ljudi moji, pomozite najbolje što znate, jer bez vas nemamo nikakve šanse za opstanak.

Složno, narode, samo složno možemo naprijed, a to je put kojim moramo ići.

Samo vaš,
rocker-ma.

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.