eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009 - *****STOJIN NA KANTUNU, GLAVA U BALUNU*****

Go down

Prosinac 2009 - *****STOJIN NA KANTUNU, GLAVA U BALUNU***** Empty Prosinac 2009 - *****STOJIN NA KANTUNU, GLAVA U BALUNU*****

Postaj  Zerocool12 29/12/2009, 00:10

Evo, dragi moji, nakon nekog vremena opet "zagađujem" naš medijski prostor. Dosta je kvalitetnih članaka bilo ovih dana, što mi se jako sviđa, a ja sam se posvetio više radu na nekim stvarima, tako da vas mislim obavjestiti ovim putem.

Monetary Market

Dogodilo se par promjena na monetary marketu u proteklih par dana. Prvo su u nedjelju mešetari dobrano pokupovali HRKe po 0.017 i onda smo morali spriječavati sa HNBom da ne ode to do 0.021 ili više. Danas, upravo zbog istih likova, dignuli smo sve HRKe po 0.018 i 0.019, i dignuli smo HRK na magičnih 0.02.

Rekoh sam sebi, vrag je odnio šalu, idemo to riješit sad, jer stalno neki napadi, pa bolje to odmah sredit, nego da sljedećih dva tjedna strepim i nadzirem svaku noć. Sad samo još da se spread malo smanji i ustabili valuta, HNB će moći ubirati profit od ovoga i napokon malo na zelenu granu sa MMom.

Dragi moji, ja se ispričavam poduzetnicima, ali morat ćete malko srezati plaće i sniziti cijene, ali ova korekcija je sasvim ok, s obzirom koliko ćemo dobiti sa ovakvim statusom valute. Mislim da je ovo želja svih bila, da napokon tečaj zaživi na ovim granam, još od TOa eHrvatske od strane Mađara i Srba.

Još jednom isprike svima i unaprijed hvala na razumijevanju.

P.S. Hvala svima sa chata, koji su čuli moj apel, pa je spread na HRKu opao, tako da izgleda da neće biti problema držati valutu na 0.02.

Ekonomski Institut

Jedna novina u eHrvatskoj, započeto od jučer s radom. Ekonomski institut smo zamislili kao tijelo koje će donostiti profit i odluke koje će usmjeravati eHrvatsku u budućnosti.

Zbog neaktivnosti većine kongresnika na forumu edomovina.com, ovaj institut će i djelom zamjeniti kongres, jer ipak, u institutu, mogu to slobodno reći, se nalaze naši najbolji ekonomski stručnjaci.

Naravno, ukoliko je netko još zainteresiran za rad u Institutu, ima jako dobro znanje o MMu, firmama, porezima i ekonomiji općenito, dobrodošao je da se pridruži ekipi. Nije važno jeste li u nekoj ili kojoj stranci, nije važno jeste li apolitični, ili vojnik, na kraju krajeva, svi ćemo raditi za profit eHrvatske.

Rat, rat, rat...

Jeste spremni za aktivno uključivanje eHrvatske u ovaj 4. Svjetski rat u erepubliku? Da, primjetio sam da niste baš, cijene su nam gotovo u nebo otišle. Zbog toga, preko kongresa sam tražio smanjenje import taxa na weapon, te isto tako incomea i VATa, kako bi potaknuo veću proizvodnju i ponudu u tom sektoru.

Income tax je sad najmanji u weaponu, te je manji porez radniku koji radi u weapon sektoru. To je samo privremeno riješenje, da vidimo kako će djelovat na usmjeravanje što boljih radnika u weapon sektor, kako bi popunili naš market sa oružjem.

Opet naglašavam, KUPUJTE I SKLADIŠTITE ORUŽJE , eHrvatska se sprema za rat, pa tako i njeni građani moraju biti spremni za to.

Donacije u HNB

Napravio sam par dana zabrane doniranja u HNB, baš zbog toga jer su svi mislili da to znači da ćemo nekog napasti. Naravno, i količina golda ovisi o tome da li ćemo nekog napasti, no to nije jedina bitna stavka.

Naravno, donacije su uvijek dobrovoljne, te od sad, ukoliko netko želi donirati u HNB, neka donira, svaka kuna je dobrodošla. Evo, kolega elessar1977 i ja smo donirali neke novce, jer znamo da državi uvijek treba, pa zašto netko drugi ne bi donirao, ukoliko to stvarno želi.

Oni koji ne misle davati đabe svoje golde, neka na MMu kupuju HRKe od HNBa, i tako možete pomoći našoj državi, a za uzvrat, vi ćete dobiti kune.

Sutra planiram objaviti izvješće HNBa za ovih prvih 14 dana mog mandata, sve crno na bijelo, pa neka ljudi pregledavaju i računaju, ja stvarno nemam što skrivati.

Toliko za danas od mene, da ne duljim i pišem kilometarske članke, kao što je i PUNK BIBINJE malo skratio, pa pročitajte i njegov članak malo, pa ko zna, možda i odemo ko kamikaze na Mađare da poginemo muški, pa onda sve isponova. Iako, ja bi rađe po Vojvodini, ali ajde, imaju Srbi jaki MPP sa Slovenijom, pa me sve strah. Naravno, ovo je šala...djelomično ili skroz, vidit ćemo. Smile

Ponosni predsjednik eHrvatske,
rocker-ma.

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.