eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██

Go down

Prosinac 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██ Empty Prosinac 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██

Postaj  moretousic 8/1/2010, 19:20

██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██

obrazek

Predstavljamo vam službene kandidate HLD-a za kongresne izbore:

Central Croatia:
- Mr Dalibor
- Buic Brutus

Istra i Kvarner:
- Mali_patuljak

Lika i Gorski Kotar:
- Marculius

North Dalmatia:
- Marko Grozni

Northwest Croatia:
- SinCr0
- dancingwoman27

Slavonia:
- Ahileus
- Moroplovac

South Dalmatia:
- zerocool12
- N I K A N


obrazek

Kandidature službenih kandidata:

Mr Dalibor:

:: O meni ::
Moje ime je mr Dalibor i igram eRepublik od 7 mjeseca ove godine, dakle nesto vise od 5 mjeseci.
U igri sam svestran, imam uspješne tvrtke, dobre novine, a i uspješnu vojnu karijeru sa činom generala i snagom 10.
Radim u Ministarstvu obrazovanja, profesor sam u na kanalu #eskola za pomoć novim igračima, radim u Crvenom križu koji pomaže ozljeđenim igračima, a radim i na projektima u Ministarstvu informiranja

:: Politika ::
U stranci HLD sam od svog početka, a privukao me njihov program i susretljivi članovi. Tamo sam aktivan na nekoliko projekata, a trenutno i kao podpredsjednik pomažem voditi stranku. Trenutno sam i u kongresu gdje odrađujem prvi mandat.

:: Zašto glasati za mene? ::
Sve svoje obveze i zaduženja uredno ispunjavam, te to želim nastaviti i radom u eHrvatskom kongresu. Kongresnu dužnost ću obavljati savjesno i časno, te prije svakog glasovanja raspraviti predmet sa kolegama iz kongresa, i tada glasati po svojoj savjesti.

Dostupan sam u večernjim satima kada stojim građanima na raspolaganju za sve upite. Možete me naći na kanalu stranke #HLD, te na kanalu za pomoć igračima #eskola.

Ukoliko smatrate da sam svojim trudom i zalaganjem zaslužio biti u eHrvatskom kongresu, dajte mi svoj glas na predstojećim izborima, a ja se obvezujem da ću raditi savjesno i pošteno kao i sve do sada.


Buic Brutus:

Nick: Buic Brutus,
Dan logiranja: 635 (16.08.2009),
Poštovani suEgrađani i cjenjeni kolege,
Po drugi puta se kandidiram za ovu časnu i plemenitu funkciju - iako u eSvijetu (eHrvatskoj) pojam kongresnik manje-više znači predlagati donošenje novih i izglašavanje danih zakona, nije to samo to - kao kongresnik još više (ako je moguče više nego što jesam) sam se zalagao i borio za prava i boljitak, zadržavanje eBeba! Naš najpotrebniji "resurs" u igri - iako nisam po stažu eRep-a "starosjedioc" eRepublike naučio sam dosta, stvorio kontakte sa osobama koje sam smatrao da svojim potezima mogu pojačati utjecaj na igrače i na vlast... Komunicirao, davao prijedloge... Moje funkcije u eRepubliku dovoljno govore o mojoj posvećenosti igri (iako sam zbog RL posla ograničen slobodnim vremenom)! Nadam se da čete moj rad i predanost eHrvatskoj prepoznati, te da zadovoljavam Vaše kriterije za kongresnika eHrvatske...

Funkcije u eHrvatskoj: radnik (Toljage HR), član HLD-a, dužnosnik u HLD-Caritasu, dužnosnik u Ministarstvu Informacija (pomoć eBebama), mentor (u sklopu ministarstva informacija), kongresnik (South Dalmatia)...

Iako nisam vremenski pretjerano na eRepu., svoje dužnosti obavljam odgovorno i kompletno - trudim se da zadatke odradim što bolje da građanima eHrvatske (posebno izdvajam eBebe) - da im olakšam sam početak, uvedem ih u igru, rad, trening, rat, održavanje wellnessa na razini i dodatno obrazovanje i shvačanje igre (uvođenjem u forume)...

S poštovanjem,
Buic Brutus


Mali_patuljak:

Nešto o meni

Došao na esvijet 11.08.2009. sa travian foruma Sirast...Početak je bio relativno brz s time da sam vrijeme provodio zezajući Ured za dobrodošlicu.Kako su dani odlazili tako je rasla želja u meni da probam nešto novo i nešto više...Vrijeme najviše provodim na kanalu eskole... S vremenom sam nešto naučio pa i počeo pomagati bebama.Tako sam zaslužio trenutni status...

Do sad sam bio ambasador Španjolske,sudjelovao u projektu mentor,aktivno pomažem na kanalu eskole,bio u raznim vojnim jedinicama...
S vremenom sam krenuo i u politiku pa i tako došao do HLD-a....

Zašto sam se kandidirao
Prije svega htio sam napraviti nešto što drugi obećavaju a nikako da urade,drugim riječima htio sam krenuti "s riječi na djela".Ovo nije prvi puta da sam kandidat za kongres...
Vjerujem u svoj uspjeh i siguran sam da bi mogao donjeti ispravne mjere...
Nikako ne bih stajao na mjestu nego se trudio i ustrajao u želji da donesem ispravne i što bolje odluke...

Zašto glasati za mene
Prije svega temeljito i pravilno izvršavam svoju dužnost.Svojem mjestu u kongresu posvetio bi se najviše.
Kad su u pitanju zakoni glasati ću nakon razgovora sa egrađanima ove regije i tek tada glasati po svojoj savjesti...
Online sam često navečer i poslijepodne...Naći me možete na kanalima eskole i moje stranke a uvijek mi možete poslati pm za upit Namigujem

To je otprilike to,ne bih ništa veliko obećavao jer nisam siguran za to.Krenuo bih od jeden stvari do druge kako bi pokazale što bolje rezultate...

Zerocool12
:

Došao sam u eRepublik prije 2 mjeseca, odonda se trudim biti što aktivniji član zajednice, te što više pomagati kako novim , tako i starijim stanovnicima eHrvatske.

Moje razmišljanje je da je svaki pojedinac ove eDržave jednako važan, bio u eRepubliku jedan dan ili jednu godinu.Svima posvećujem jednaku pažnju i
sa svima se trudim biti što bolji prijatelj.

Mislim da bi se mnogo pažnje moralo posvećivati eBebama kako bi ih učinili što aktivnijim igračima jer oni su naša budućnost.Oni nam osiguravaju pobjede, te će nas na posljetku oni i zamjeniti.

U cijelom eRepubliku bi trebala vladati demokracija, jer jedino tako se može zadržati nove članove i ućiniti igru zanimljivijom , jer nitko od nas ne voli da mu se nešto nameće.

Toliko od mene, i očekujem Vaš glas, i ne zaboravite, svaki čovjek je važan.

Zerocool12

Marculius:

Da se predstavim:
Ja sam kandidat HLD-a za liku i gorski kotar. Ovo je moj prvi puta da se kandidiram za kongres e-Republike Hrvatske.
U igru sam došao 08.08.2009 dan 627 novog svijeta.
Još sam uvijek sam mlad igrač, ali vjerujem da ako mi iskažete svoje povjerenje, mogu usmjeriti eHrvatsku u pravom smjeru.
eŽivotopis mi nije impresivan i svodi se na vođenje Mladeži u stranci. No mogu reći da sam kroz taj posao puno naučio što ebebama treba i što ih najviše zanima.

Vjerujem da mogu poboljšati hrvatsku natalitetnu statistiku i na tome ću se uz ostalo i najviše orijentirati. To je posebno važno s obzirom da smo unatoč našem ne tako davnom baby boom pali na 8. mjesto po broju stanovnika. Koliko većim rastom u ostalim državama toliko i vlastitom krivnjom i nemogućnošću zadržavanja novih igrača.

Zalagat ću se i za teritorijalno proširenje hrvatske, imamo za to potencijal i kao velesila u esvijetu mislim da to zaslužujem i već je vrijeme da do toga i dođe.
Mogu se pohvalit i izuzetnom aktivnosti na erepublici i aktivan sam kako na chatu tako i na edomovini veći dio dana.

Htio bi vam zahvaliti na svakom glasu koji mi uputite. Ako tako bude vaša želja ja ću vas sa svim svojim sposobnostima zastupati u slijedećem zastupanju eHrvatskog kongresa.
Hvala na pažnji.


Ahileus:

Nick: Ahileus
eRepublic Birthday: 26.6.2009.
Pozdrav svim suigračima. Mene mnogi znaju po HLD projektu HR Ambulanta - koji smo pokrenuli sa ciljem da sve regije eHrvatske budu pokrivene bolnicama. Za vrijeme tog projekta postao sam prepoznatljiv kao najveći žicer erepublika - što je mi nije žao jer je ovaj projekt uspješno završen zahvaljujući velikodušnim donacijama mnogih igrača.

Trenutno sudjelujem u vođenju HLD trening firme gdje intenzivno pratimo i pomažemo razvoj novih igrača.

Do sada sam odradio dva mandata u kongresu i vjerujem da svojim iskustvom mogu doprinijeti da se donose kvalitetne i odgovorne odluke sa ciljem da nam eHrvatska bude još uspješnija i jača.


dancingwoman27:

Dragi moji suigrači evo približilo se vrijeme kongresnih izbora za koje sam se kandidirala po 5 put.Mislim da sam na neki način već starosjedilac u kongresu i znam sve što trebam znati da bih obavila svoj posao kako treba.Pomažem gdje god mogu od vođenja trening firme za bebe do programa mentora,a i privatno kome god zatreba pomoć uvijek sam na raspolaganju!

Volim sklapati prijateljstva i družiti se s iskrenim ljudima koji teže za poštenom igrom kao i ja! Od samog početka mog dolaska u igru nisam nikada mijenjala državu kako god da je teško bilo a isto tako ni stranku u kojoj sam od početka.Do sada sam sve svoje mandate u kongresu odradila do samog kraja odgovorno.

Sigurno se pitate zašto da glasate za mene? Sad da na to pitanje mogu dati neki dovoljno dobar odgovor ne mogu ali mislim da sam ostavila dosada neki trag u ovoj igri i u mom životu unutar igrice i mislim da bi to trebalo biti dovoljno,a na vama je da odlučite kakve ljude želite da štite vaše interese u kongresu...Mislim da sam za ovih 9 mj koliko sam ovdje uspjela postići dosta toga....
Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica slobodno mi se obratite i dati ću vam odgovor!!!
dancingwoman27


Moroplovac:

Ja Moroplovac dosad nikad nisam ni nikad necu zapostavljati Hrvatsku i njene građane , uvijek sam odrađivao svoju ulogu do kraja i tako ce i uvijek biti ...

zašto glasat za mene:
1. ja sam jedno od najprvijih građana u eHrvatskoj , mada se nisam isticao u pocetku sad nas ima dosta malo nas "staraca" iz igre (jos od onih trivijalnih pitanja)
2. brinem se o ekonomiji i nitko me ne moze podmititi da odem ca iz kongressa.
3. ja brinem za VAS građane i na nasu eHRV ekonomiju

zašto ne glasat za mene:
1. zas ne stvarno? XD

nisam u ZDRUG-u i ne putujem uokolo po svijetu , ostajem tamo gdje jesam i cuvam svoju ezemlju . Star godinu dana strenght oko 17 i rank mi je general uskoro fieldmarshall

Hvala tko god glasa za mene jer nece uopce zažaliti

Vaš Moroplovac


N I K A N:

Dragi građani i građanke eHrvatske, ja sam relativno mlad građanin pa se vjerojatno pitate zašto meni dati glas... Svaku svoju obavezu sam časno obavljao od prvog dana do danas, a tako ću i nastaviti, no htio bi to nastaviti i u vaše ime ako mi date glas za Kongres.

Ovdje sam ne kao osoba željna titule, već kao osoba koja svu svoju snagu i umijeće želi usmjeriti ka boljitku eHrvatske i njenih građana, kako na ekonomskom planu tako i na ratnom.
Naša eHrvatska može služiti za ponos regije, a i šire, časno smo branili domovinu od raznih napadača koje imamo u svom okruženju, i uvijek smo trijumfirali, ne samo u branjenju, već i u osvajanju istog onog napadača koji nas je napadao, i u tome smo isto bili više nego uspješni.

Vrijeme je da eHrvatska postane prva sila ove regije na bilo kojem planu, zašto da se pomirimo sa išta manje od toga? Ko živi u dobru, a ne traži bolje, neka se ne žali kad ga snadje gore. Vrijeme je da eHrvatska pronađe i nove saveznike, sve u svrhu zaštite eHrvatske od bilo kakvog neprijatelja, istog neprijatelja protiv kojeg smo i mi sami građani eHrvatske i više nego sposobni i to smo i pokazali u mnogo prilika, upustiti se u obranu svete domovine.

Isto tako, obećavam da ću učiniti sve da pomognem našim eBebama da se što bolje snađu kao građani eDomovine i da osiguram onim eBebama koje su najodlučnije, da doguraju na najvišu poziciju, jer samo sa sposobnim i odgovornim eBebama možemo našu eDomovinu učiniti još boljom nego što ona je.

Građani i Građanke, ja vam obećavam, ako mi date glas, da ću vas od početka do kraja zastupati na isti onaj časni i odgovorni način, na koji sam i pristupio eHrvatskoj od svoga prvoga dana do dana današnjega...

Jedna Domovina, jedan narod, jedan cilj su moji osnovni ideali, a kao svoju zadnju poruku, Vama dragim biračima, kažem da slijedite staru narodnu poslovicu: ,,Svi za jednog, jedan za sve!!!'''

http://www.erepublik.com/en/newspaper/d-n-e-v-n-i-k-211063/1
N I K A N - kongresnik


SinCr0:

Kandidatura za kongres (NW CROATIA) [HLD]

“Ja SinCr0 prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske,njene vlasti i mojih stranačkih kolega. Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno,te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa. Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima. Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.”

Tko sam ja?

Moje ime je SinCr0. Igram eRepublik više od godinu dana ( počeo sam 10. 12. 2008. godine). eRepublik je jedina "browser based" igra koju igram. On-line sam u prosjeku oko 3h dnevno. Najcesce oko 16h i 22h. Redovito pratim sve događaje u igri. Komentiram, pratim forume, budem na chatu, pomažem potrebnima, kupujem hrvatsko, itd... Bio sam aktivan član vojske od početka , pa narednih nekoliko mjeseci! Usao sam I u ZDRUG, ne dugo nakon njegova osnutka. No, poslije sam otišao iz vojske i odlučio se posvetiti političkom životu. Moja prva stranka bila je HUS (Hrvatska Ujedinjena Stranka), gdje sam bio sve do osnutka HLD-a (Hrvatski Liberarnih Demokrata).

U kojoj sam stranci?

Član sam u HLD-a, gotovo od samog osnutka stranke. Došao sam u stranku jer je "Center, Libertarian", ne želim biti ni "lijevak", ni "dešnjak". Uz to, i moji prijatelji su osnovali ili se priključili toj stranci. Tu namjeravam ostati, ako Bog da do kraja mog eŽivota. Smješko

Zašto baš mene za kongresnika?

Zato što sam već tri puta bio kongresnik i uspješno sam odradio svoj posao, svaki dan sam on-line, imam vremena za pratiti rasprave o svemu, te uredno glasovati na svaki prijedlog u kongresku, naravno nakon rasprave, te dogovorom sa mojim kolegama u kongresu. Uvijek sam "friendly" raspoložen, te dostupan svim igračima eRepublika, pogotovo početnicima. I ja sam nekada bio početnik, te znam koliko mi je značila pomoć od starijih igrača.

Gdje i kako glasovati za mene?

Za mene možete glasovati ukoliko se nalazite u regiji "North West Croatia" u eHrvatskoj. Glasovati možete ako ste skupili 35 EXP-a, tj. postali lvl 6. Svoj glas dajete tako da kliknete na VOTE pored imena kandidata ("SinCr0", ukoliko želite glasovati). Nakon toga će se pojaviti prikaz privremenih rezultata na tim izborima.

Unaprijed zahvaljujem svojim glasačima.
Lijep pozdrav, iz North West Croatie.

Ponosni član HLD-a,
SinCr0

obrazek

Molimo sve članove da glasaju čim kasnije i da se, ako su u mogučnosti, prije jave na HLD chat da dobiju informacije za koga glasati i tickete ukoliko je potrebno promijeniti regiju. Ovo gore su službeni kandidati HLD stranke te samo oni imaju podršku i samo za njih je potrebno glasati.
Također molimo sve one koji se nisu prijavili na forumu, a kandidirali su se za kongresnike preko HLD stranke, da povuku svoju kandidaturu ili istupe iz stranke.

Molim vas da Ministarstva informiranja dodate za prijatelja ako to još niste učinili, a preplatite se i na novine Ministarstva Informiranja i Ministarstva Obrane i pratite dnevne novosti i zapovijedi. Sve donacije vršite na org Hrvatske Narodne Banke, a ne na neke organizacije sumljivog porijekla. Također moram reći da se i dalje provodi natječaj za logo HLD stranke.

HLD dijeli svojim stalnim članovim božićnice i to u obliku Q2 kruha. Nije mnogo, ali je znak pažnje. Ugodne blagdane želi vam vodstvo HLD stranke i svi njezini članovi.

obrazek

Glasnogovornik HLD stranke:
Gabiadiae

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.