Prosinac 2009. - U kojem grmu lezi zec + humanitarna akcija

Go down

Prosinac 2009. - U kojem grmu lezi zec + humanitarna akcija Empty Prosinac 2009. - U kojem grmu lezi zec + humanitarna akcija

Postaj  moretousic on 12/1/2010, 01:02

U kojem grmu lezi zec + humanitarna akcija

Ovih dana citam po novinama sta bi se trebalo napraviti novoga u ovoj igri.Puno njih krivi vlast (kukavicku) jer se samo branimo a ne napadamo,drugi pozivaju na jedinstvo (to smo vec pokazali) a treci samo sute.Po meni bi treblo uvesti u sve kutke drzave mlade igrace jer i medu njima ima pametnih glava nisu nam ovi stari Bogom dani.Od mojeg pocetka igranja (jos malo pa godina dana) uvijek su iste njuske na vlasti i oko vlasti i nikome nedaju prismrditi, imam osjecaj da su oni jednostavno privatizirali MORH,predsjednicku forelju itd.Dopustimo novim ljudima da upravljaju drzavom, da unesu promjene da odlucuju o sudbini eHrvatske pa makar donesli i krive odluke i poteze al bit ce zanimljivije.Ovako novi igraci se mozda i razvijaju al nemaju nista od toga.Sjede po morhu,hosu i rade za wep i nikada si nemogu prijustiti ni kompaniju ni ostačle cari igre.Svi bi zeljeli biti tenkovi i imati BH medalju ovim nacinom imat ce ju samo odabarani.Zamislite si da dode neko novi i sjebe cijelu eHrvatsku pa zar tada nebi proradilo zajednistvo i volja da se opet sve to stavi na noge,zar nebi opet proradilo jedinstvo i opce ludilo kod spasavanja!Sta se tice kukavice politike ima ona stara "tko ne riskira ni ne profitira" jednom smo napali a s tim se bas i nemozemo hvaliti jer napali smo tek osnovanu drzavu beeee.Mislite li da su najjace zemlje najjace zato jer samo sjede i cekaju da ih netko ne napadne?Treba udariti po susjednima pa kaj bu bu.

Toliko od mene i istina je ova igra je postala monotona i dosadna Razz

---------------------------------------- ---------------------------------------- -------------------

Evo da i ja po uzoru na svoje kolege eDizajnere napravim jednu humanitarnu akciju za nase voljene eBebe.Svi znamo kako je tesko na pocetku igre i kako crveni kriz ima jako bitnu ulogu u pomaganju eBebama.Zato sam organizirao ovu aukciju na kojoj su ponudena tri avatara.
Ponosni kupac avatara ce donirati avatar a ja cu cijeli iznos golda donirati u crveni kriz.
Pocetna cijena avatara je 1 gold.

Pozdrav i do citanja Vas eHrvatski dizajn

obrazek
obrazek
obrazek

Do sada je ponudena cijena 2 golda ajmo vadi solde

moretousic

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

[Vrh]