eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - MVP: Novi mandat - novi natječaj

Go down

Sijecanj 2010. - MVP: Novi mandat - novi natječaj Empty Sijecanj 2010. - MVP: Novi mandat - novi natječaj

Postaj  moretousic 13/1/2010, 07:32

MVP: Novi mandat - novi natječaj

C26112dfb931a6da9608ca53da5595bc_150x150

Drage sugrađanke i sugrađani
Kao što naslov članka govori, novi mandat treba i nove ambasadore.

Stoga vas MVP ovim putem poziva da se javite na javni natječaj za dodjelu ambasadorskih mjesta.

Zašto postati ambasador? Na prvome mjestu zato što time dobivate priliku zastupanja interesa Hrvatske u svijetu, što znači da vi osobno doprinosite održavanju prijateljskih odnosa između naše domovine i saveznika. Osim te časti koja dolazi s ambasadorskim mjestom, ulazite u svijet diplomacije koji je jako zanimljiv i u kojem se može puno toga naučiti. Radi se o idealnoj prilici za sve igrače koji se žele aktivno uključiti u rad državnih institucija, a ne znaju kako početi. Ambasadorsko mjesto je najbolja odskočna daska za to. Iskusniji članovi ministarstva će vas uputit u sve što vam ne bude jasno i u sve što vas zanima. Radom u MVP ćete uvijek biti u toku sa svim zbivanjima u svijetu, a vaši izvještaji iz stranih zemalja će doprinositi formiranju naše vanjske politike. Situacija u svijetu je jako dinamična u zadnje vrijeme, tako da je vanjska politika trenutno jako zanimljiva domena. I na kraju, vaš rad u MVP će biti plaćen 25 kuna tjedno. Ti novci neće biti poklonjeni, nego će morati biti zasluženi radom – dostavljanjem tjednih izvješća.

Ukratko: ambasadorsko mjesto će vam donijeti čast, znanje i džeparac.

Što tražimo od vas?
- Poznavanje engleskog jezika (Google Translator ako je potrebno)
- Pristojno ponašanje diplomata (hladna glava, čvrsti živci te ono najbitnije, pristojnost)
- Registracija na forum eDomovine (http://www.edomovina.com/forum)

Kako se prijaviti?
Ispunite samo slijedeću prijavnicu: http://tinyurl.com/y8dlf84
Molimo da dostavljate iskrene i smislene prijavnice jer time povećavate šansu da baš vi budete izabrani za ambasadora.

Primjer neispravne prijavnice:
„E lega ja bi bio ambasador.
Kako mogu postat ambasador.
Ako budem obečajme da ću bit odan isto kao i sad eHrvatskoj.“

„evo javljan se za ambasadora...“

Primjer ispravne prijavnice:
„evo javljam se na raspisani natjecaj za veleposlanike u inozemstvu.
igru vec igram tipa 3 mj. tako da sam neke stvari pohvatao sto se tice allianca i inih paktova.
oformio sam novine i znam kako publicirat članak i osnovne stvari vezane za taj vid komunikacije.
trenutno se nalazim u brazilu pa ako ste želji postaviti me tamo na tu funkciju bit će mi drago, no prije obavljanja funkcije bilo bi mi drago da napravite kratki birfing...“

Sve vaše prijavnice će biti sačuvane, te ako ne upadnete iz prve, kad se neko mjesto oslobodi, kontaktirat ćemo vas.

S poštovanjem,
Ministarstvo Vanjskih Poslova

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.