eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Dajmo im drzave!

Go down

Sijecanj 2010. - Dajmo im drzave! Empty Sijecanj 2010. - Dajmo im drzave!

Postaj  moretousic 13/1/2010, 07:59

Dajmo im drzave!

Dragi čitatelji, a pogotovo čitateljice!

Hvala svima koji su izdvojili vrijeme i podržali Makedonce u svojem naumu da dobe svoju državu. Članak (klikni ovdje da ga vidiš) je dobio više od 1000 glasova što je puno više nego što sam se nadao i ja sam već pripremio open letter u nadi da će Makedonci dobiti državu.

Ali... Onda sam naišao na još dvije države koje žele svoju državu žarko (Island i Malta), pa sam odlučio malo prilagoditi Open Letter i podržati i njih u tom naumu. Moje mišljenje je da svako ima pravo na državu (Ako su Latvija, Litva i Estonija mogle dobiti državu, zašto ne bi dobili i ostali?).

Mislio sam danas objaviti gore spomenuti open letter i članak, ali pošto je danas Slovenija digla ustanak protiv naše ultra jake vojske, odgodio sam objavljivanje open lettera dok im pokažemo da je sad Slovenija dio Hrvatske, pa vas molim da pratite zapovijedi Ministarstva obrane, a kada objavim članak na engleskom jeziku za dan ili dva molio bih vas da ga naglasate (vote, vote, vote) i da na taj način pomognete da TRI nacije dobe svoje države.

S poštovanjem,

AndyCro

p.s. Mnogi su pitali dali sam se vratio - NISAM SE VRATIO, ali obećao sam pomoć, a što AndyCro obeća - to napravi. Kada objavim članak na engleskom, opet ću utonuti u RL i nećete me više morati trpiti. Pusa svim eCurama! :-*
read more

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.