Sijecanj 2010. - Kandidatura za predsjednicu HUS-a

Go down

Sijecanj 2010. - Kandidatura za predsjednicu HUS-a Empty Sijecanj 2010. - Kandidatura za predsjednicu HUS-a

Postaj  moretousic on 15/1/2010, 06:05

Kandidatura za predsjednicu HUS-a

obrazek

Pozdrav svim članovima i članicama Hrvatske ujedinjene stranke,

Kao zastupnica HUS-a u Kongresu, članica Uprave HUS-a, potpredsjednica stranke i
JEDINI SLUŽBENI kandidat, objavljujem svoju kandidaturu za predsjednicu stranke.

Rodjena sam 14.09.2009. - Day 664 of the New World i od toga dana marljivo radim i treniram.

Vlasnica sam dvije HW i jedne Super Soldier medalje, trenutno sam lvl 18, po činu sam Colonel, te sam po drugi put zastupnica HUS-a u Kongresu.

Iako sam u igri tek 4 mjeseca, vrlo sam aktivna u radu stranke i sudjelujem u svim stranačkim projektima.

Voditeljica sam tima promocije koji je u zadnja 2 mjeseca doveo 150 novih članova i članica, te sam voditeljica HUS-ovog izbornog stožera. Ujedno sam nedavno pokrenula newsletter za članove i članice stranke pod imenom - Novosti iz HUS-a, te aktivno sudjelujem u projektu Pomozimo bebe.

Moj plan rada uključuje nastavak rada na stranačkim projektima poput projekta Pomozimo bebe, rad na uhodavanju Trening kompanije, te mnogim drugim HUS-ovim projektima koji su trenutno u povojima.

Nastavit ću s aktivnom promocijom stranke, te upoznavanjem novih članova sa radom stranke i njihovim aktivnim uključivanjem u rad stranke. Svaka ideja je uvijek dobrodošla.

Ako mi ukažete svoje povjerenje i izaberete me za predsjednicu stranke, dajete povjerenje slijedećoj Upravi:

Predsjednica: Josx
Savjetnici: CroCarlito, 123dudo, KarloMavericK
Potpredsjednik: PeeKaBooh
Logistika i financije: 123dudo
Promocija/članstvo: Black Oblivion , Josx
HUS glasnogovornik: Maras Mate

Ujedno bih se željela ovim putem zahvaliti kongresnicima HUS-a u ovom sazivu Kongresa – The Pro-u, Maras Mati, bakalarku, Domagoju II i Ruxi na podršci mojoj kandidaturi.

Pozivam sve članove i članice, postojeće i nove, da aktivno sudjeluju u radu stranke, te svojim timskim radom pridonesu boljitku kako stranke tako i eHrvatske.

Lijep pozdrav,

Josx

moretousic

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

[Vrh]