eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Završen Vojni rok (UPDATE)

Go down

Sijecanj 2010. - Završen Vojni rok (UPDATE) Empty Sijecanj 2010. - Završen Vojni rok (UPDATE)

Postaj  moretousic 15/1/2010, 06:18

Završen Vojni rok (UPDATE)

obrazek
Dragi moj Narode pozdravljam vas opet u punoj snazi, dosta od vas zna da sam bio u RL VOjsci zadnji 6 mjeseci i bilo mi je uskraceno bavit se sa ovom predivnom igrom ae saljem si veliki Welcome back drago mi je bit opet ovdje sa vama i sudjelovat u svakodnevnoj politici , stranackom životu i Vojnickim obavezama prema EREPUBLICI HRVATSKOJ mojoj Domovini.

Ovo je kao vjezbanje rate 2 tjedna u sumi Sad bio sam izvan svijeta pa da podjelim s vama sliku
obrazek
nadam se da vam se svidjaju te dvi slike a da se vratim na to lijepo je bilo u vojsci i savjetovao bi svima da odu odsluze dobrovoljnjo dosta se nauci i postaje cvrsci u karakteru i u svemu postanes bas kao sto kazu starci kad odsluzis vojsku si covjek a evo najgore mi bilo u ovu monturu uci protiv atomarni , kemijski i bioloski napada i radit snjom jutarnji sport
obrazek

Dobro vidim da se u Hrvatskoj dosta toga promjenilo npr. osvojili smo sloveniju cujem vjecno pjevanje na chatu trazim je na karti nema je slovenije xD itd .. znate vec sto ali fkt lijepo izgleda kad vidim cestitam svim Politicarima koji su nam omogucili ovaj komad zemlje vise.
obrazek

Zelim pozdravit svoje kolege iz HOS-a najelitnije paravojne postrojbe u eHrvatskoj , Stranacke Kolege iz HSP-a koji su uvijek bili uz mene hvala vam oduzit cu vam se u sljedeci par mjeseci za to .

Planiram uskoro pokrenut novi Baby Boom trebaju mi dva covjeka koji cu napisat clanak da objavim to na portalu jednom novom koji je u razvoju i sve vise biljezi posjetitelja, potrebne su nam nove snage koje cu ojacat nasu ekonomiju i nasu vojsku.

Isto pozivam ljude desne i srednje orijentacije koji su zeljnji radit i suradjivat na jednom radiju nek mi se jave.

e pa lipi moji to bi bilo sve znam tesko je za citat i dosta greski ima u pravopisu a nemari to mene neznam ga nit cu ga ikad znat Smile
slika za kraj kad sam se vratio svojim seljackim obicajima :
obrazek

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- ------------------------
Borite se ZELENO u RW-ovima. Nedajte da vas zavaraju Srbi, Madari i svi ostali koji stavljaju avatare ZDRUGa, EMCa i ostalih hrvatskih jedinica. ZELENO je pravi gumb!

Pratite zapovijedi na novinama ministarstva obrane. http://www.erepublik.com/en/newspaper/hrvatski-vojnik-179880/1

Takoder, ovdje imate detaljne upute sto raditi u slucaju RWa. http://www.erepublik.com/en/article/-sto-u-slucaju-rw-a-procitati-i-nauciti--789908/1/20

Ako zelite da Slovenija ostane pod HRVATSKOM

BORITE SE ZELENO

V+S

Lijep Pozdrav

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.