Travanj - 2009. - SRAMOTA

Go down

Travanj - 2009. - SRAMOTA Empty Travanj - 2009. - SRAMOTA

Postaj  Johny Stulic on 24/4/2009, 23:12

SRAMOTA

Evo dragi narode e-Hrvatske ja ću prvi NE čestitati Roby Petriću. Svako ima pravo na svoje mišljenje tako i ja. Netko će ga uvažiti, nekom će smetati izgovoreno, ali ja moram opet upozoriti ljude na ovo što se događa tako da malo ipak razmisle o svemu ovome. Imali smo 2 protekla izbora koja su prošla na vrlo zanimljiv način. Neću navoditi kako jer svi znamo o tome jer su brujali mediji.

Moram istači da Roby Petrić nije tako fin i veliki Hrvatski heroj kako se čini. MORAM PRIZNATI ima veliku sposobnost MANIPULATORA i to izvrsno koristi. Iskustvo predsjednika SAD itd. što se navodi kao dobro pokazuje da je i tamo došao na vlast isto manipuliranjem što više čini mi se da je i u rl nekakav političar jer je prenesao mućke iz rl ovdje u igru. Neki koji su zaboravili da ih podsjetim SPLIT1700 je i bio njegov kandidat na izborima nakon njega, uvjeren sam da je imao u rl možda obveza pa je malo splita stavio dok on ne sredi stvari i zajedno sa splitom vladao u sjeni.

PRVO je stalno govorio dok je njega da neće biti rata i ratovanja - čini mi se da ipak tako nije bilo. Gospodo od tog istog vašeg mezimca dobivao sam ne moralne ponude koje nisam prihvatio, a vjerujem da su mnogi prihvatli njegove ponude i prihvatili njegovu PRLJAVU MANIPULATORSKU IGRU. Velika je SRAMOTA sve to i pozivam SVE KOJI SU PRIHVATILI takve ponude da ispitaju svoju SAVJEST jel je ovo samo igra, a ONI koji su ODBILI NEKA iznesu to JAVNO. Po meni nitko se nije rodio pametan, treba steći iskustvo tako i u ovoj IGRI, ali KAKO će bilo tko drugi od NOVIH igrača i doći na VLAST ako su stalno jedni te isti na vlasti. ZNAČI SAMO SU ONI PAMETNI, a SVI MI OSTALI SMO OVCE.
Ja se jednostavno ne slažem s tom teorijom da ovdje nema PAMETNIH ljudi koji bi mogli OBNAŠAT vlast, a da nisu s njima u igri ili stranci ili prijateljstvu ili rodbinskoj vezi.

OVO JE ZA MENE JEDNA VELIKA SRAMOTA jer tu ima dosta mlađe populacije i mi stariji bi im trebali BITI PRIMJER. Nažalost ovakva ponašanja su KATASTROFA. LJUDI gdje je tu moj STAV, moja RIJEČ, moje POŠTENJE, to ne postoji. Postoji samo želja za vlasti i da se što duže ostane na njoj. Garnitura A, garnitura B možda i C, ali samo ljudi koji prihvaćaju NJIHOVU IGRU.
Sad će sigurno biti napad na mene kako sam ja željan obnašanja vlasti samo da ISTAKNEM čak se nisam kandidirao PONOVNO ni za predsjednika svoje stranke za sljedeće izbore upravo zato da NOVI igrači dođu i da pokažu da tu svoju dužnost mogu obnašati bolje od mene. I da se stvori jedno takmičarsko ozračje tko će više napraviti.

AKO se ovako nastavi ne trebaju nam više stranke i izbori, Zna se tko Vlada i tko će vladati.

Hvala svima koji su glasali za mene dobio sam 175 glasova i ostao ugodno iznenađen.
HSP - postaje ozbiljna stranka i nadam se da će te se u što većem broju priključiti njoj.
U njoj se ne trebate nikome ulizivati da bi došli do samog vrha, radite, budite pošteni, zalažite se, pomozite što više drugima i novima bez obveza i moći ćete doći do samog VRHA.

EVO I JA MOLIM kao i Andycro u njegovom članku DA I MALO TKO SE SLAŽE S OVIM neka napiše voted

POZDRAV OD KOLE26 !

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289

http://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]