eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010- Objava rata Italiji je BUG

Go down

Sijecanj 2010- Objava rata Italiji je BUG Empty Sijecanj 2010- Objava rata Italiji je BUG

Postaj  faeran 7/2/2010, 23:57

Dragi kongresmeni glasajte NO za prijedlog objave rata Italiji ,to je BUG!
Nije smjelo prihvatiti glasanje pošto nije bilo golda u državi za tu objavu.
Ticket je poslan adminima,nadam se da ćete ubrzo imati prilike za pravu objavu rata.

Dragi gradjani,već neko vrijeme čitam vaše komentare i članke kako želite rat,bilo je članaka i za i protiv.
Pa da pogledamo šta je realno:

-Italija
Ja sam definitivno protiv Italije ,imaju MPP sa Srbijom i Madjarskom,a mi smo sami protiv njih,nemaju high iron ni high wood regiju i imamo vrlo malene šanse za osvojiti to.

-Madjarska
najeftinija solucija za napad jer je cijena za napasti sve regije sa kojima graničimo manja od ijedne druge solo opcije .
Napadamo sa saveznicima (gradjanstvom) i aktiviramo njihove MPP-ove,otvaranje rata sa Slovencima i sa Talijanima ,opcija koja dok sam ja predsjednik i dok nemamo 10k golda nije ni za pomišljat,stoga impeach i napadnite Madjarsku i za 2 dana ostanite bez svih regija.

-Srbija
Napad na Vojvodinu je preko 1500 golda i ista situacija kao i sa Madjarskom ,plus zid od preko 900 000,dakle realno nećemo glavom kroz zid.

-Austrija
Objava rata 1057 golda,daljnje regije sa sadašnjim MPP (Francuska) još nekih 1000 golda.
1 High regija koju imamo grain,sirenje granice sa Madjarima,povećavanje rizika za napad sa strane.

Ekonomski ne isplativo je bilo koje od ovih riješenja,procjenite da li baciti 2000 golda za par dana rata ili potaknuti gospodarstvo i ekonomiju da nosi više poreza državi.
Dugo nismo ratovali,Sloveniju smo napali sa našim MPP-ovima koji su bili aktivirani,i onda je bilo napeto,a zamislite da idemo sami bez njih,bacanje golda.

Puno ljudi i dalje nezna,vidio sam i zašto,onaj ko je prevodio wiki na Hrvatski je krivo preveo :
Engleska verzija glasi : 200 Gold + 10% * number of citizens able to fight (having at least 5 level in attacking country)
Hrvatska verzija : 200 jedinica zlata + 10% * broj građana sposobnih za ratovanja (najmanje nivo iskustva 5) u državi koja se napada
Ispravan prijevod : 200 jedinica zlata + 10% * broj građana sposobnih za ratovanja (najmanje nivo iskustva 5 u napadačkoj državi)

Izašli su novi članci: Ministarstva ekonomije
NATJEČAJ MINISTARSTVA EKONOMIJE $$$GRAIN
i Ministarstva vanjskih poslova
Pregled svjetskih zbivanja ,savjetujem vam da ih pročitate.
Za sve gradjane obavezno PRATITE upute Ministarstva obrane u njihovim člancima - Hrvatski vojnik
Početnicima savjetujem da pročitaju ▀ ▄ INFO minute ▀ ▄ ,posebno dio ZA NOVE IGRAČE .

Ukoliko vam nije problem preplatite se na novine koje sudjeluju u *** Media mogul projektu *** i na taj način pomognite u prikupljanju golda.

Hrvatska narodna banka služi za plaćanje MPP,i članarine EDEN-u,dok Ratni Fond eHrvatske služi za objavu rata i za troškove napadanja regija,stoga ukoliko želite rat donirajte u ratni fond.

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.