Veljaca 2010- Kratko obracanje i zahvala! -EDIT- impeachment

Go down

Veljaca 2010- Kratko obracanje i zahvala! -EDIT- impeachment Empty Veljaca 2010- Kratko obracanje i zahvala! -EDIT- impeachment

Postaj  faeran on 7/2/2010, 23:59

Dragi gradjani zahvaljujem se svima koji su me podržali i koji su mi pomogli u proteklih mjesec dana,popis je predugačak i strah me da nekoga ne spomenem pa ću se zahvaliti svima bez da ikoga izdvajam,HVALA VAM .

Iznenadio me broj poruka koje sam jučer dobio u kojima su mi se ljudi obratili,osobno nisam zadovoljan sa svojim mandatom ,da mogu puno toga bi drugačije no u prošlost nemožemo i ona nas prati ,zahvaljujem se svima koji ste mi pružili ruku .
Žao mi je što nije bilo bolje ,no koliko god ja smatram da je bilo loše još uvjek dobivam poruke ljudi koji su zadovoljni i to me malo oraspoloži,hvala vam.

Pa da malo vidimo šta se dogadjalo u proteklih mjesec dana i zašto se nisu ispunili nacionalni ciljevi (iz moje perspektive).
Realno ciljeve koje sam postavio su bili previsoki sa obzirom na stanje u svijetu(nažalost nema povratka) ,jedino smo morali ispuniti nacionalni cilj povećanje populacije za 8 posto,uzrok tome zašto je u jednom danu nestalo preko 700 ljudi iz eHrvatske je loše ekonomsko stanje u državi i bolje plaće u inozemstvu,plus nedostatak "pravih domovinskih " ratova.
Dakle svakako sam ja kriv na neispunjenju zadanih ciljeva i stoga se ispričavam.

Od gubitka 4 Slovenske regije do sada imali smo prilike napasti Austriju no tek prije 5 dana,i na svoju ruku šta nisam mogao dozvoliti,EDEN-u je sad potrebna pomoć i nije vrijeme za takvo nešto.
Da smo kojim slučajem išli na osvajanje dogodili bi nam se sljedeći raspleti:
1. Trošak 2000 golda i brisanje Austrije (vrlo mala vjerovatnost).
2. Trošak 1600 golda i zastoj nakon 2 osvojene regije iz razloga potpisivanja MPP Austrijanaca sa drugim PHOENIX zemljama (najvjerovatnije).
3. Trošak 1600 golda -blokiranje Madjara nakon našeg pokretanja izglašavanja rata na način napada na Austriju i dolaska na naše granice u Sloveniji ,blok Srba i pokretanje 2 RW doveli bi nas do gubitka nekih regija zbog trenutne situacije u svijetu (saveznici nam nebi mogli pomoc kao uvjek).

Nisam želio da idemo sami i da ostavimo EDEN kada im je najpotrebnije.Zbog toga ispašta napa ekonomija (rat sa Austrijom bi nam popravio -"privremeno" ekonomsko stanje) i broj aktivnih ljudi,no preveliki je to rizik u onom trenutku.To ne znači da nisam zagovarao u EDENU naše domovinske ratove niti da nećemo imati prilike malo i za nas lupati ,znači da smo odgodili te napade dok ne dodje red na nas,detaljnije vam nesmijem reći jer ovo čitaju i naši neprijatelji.
Ostale ratove sam naveo u prošlom članku,Italija nismo ih napali jer nismo imali Golda za napad,no i da jesmo potpisali bi MPP sa Srbima i Madjarima (kao šta i jesu potpisali) i nebi nikako mogli doc dalje već bi nam uzeli sa tim MPP Slovensku regiju.
Zašto je Rhone Alps u posjedu Poljske=Španjolcima je trebalo hitno riješenje koje su dobili davanjem regije Poljacima,Španjolci su nam davali drugu high regiju u znak isprike no mi nismo imali golda za taj podhvat i nismo krenuli u to.
Za one koji neznaju -mi nismo u ratu sa Slovenijom ,kada smo ih pobrisali poništio se rat,objava rata bi nas došla oko 1050 golda,kada bi ih napali aktivirali bi im MPP i postali ranjivi na još 2 regije sa uključenim MPP,mi nemamo aktivirane MPP protiv njih i mi bi išli sami na njihove MPP bez ičije pomoći (sa saveznicima smo ih pobjedili ,i to teško)
Imamo njihove najvažnije regije,smatram da je šteta bacati golde za nešto što nam može prouzročiti ogromne probleme,da imaju koju high regiju onda bi se dalo popričati o tom ratu ,ovako mislim da nema potrebe.

U HNB-u će novi predsjednik imati za potpisati sve MPP,za vraćanje duga EDEN-u i još ponešto za poticaje gospodarstvu,savjetujem ga da taj novac iskoristi mudro i ne gledajuć kratkoročno ,dakle potičite perspektivne poduzetnike jer ako budu svi sretni onda će država profitirati.
Početnici savjetujem vam da ne otvarate tvrtke sa prvih 20 golda,u svijetu je zasićenje q1 proizvoda,pronadjite prijatelja kome vjerujete i otvorite tvrtku veće kvalitete (većeg q) ,pazite na tvrtke koje vade sirovine,one moraju biti u High područjima sirovine koju želite kopati.(pitajte starijeg igrača za savjet prije otvaranja tvrtke)
Ukoliko želite možete pročitati završni ....:::: IZVJEŠTAJ Hrvatske narodne banke ::::..... !

Pozivam sve one koji to još nisu da Ministarstvo informiranja RH dodaju za prijatelja kako bi bili informiraniji o stanju u državi a i svijetu.
Ukoliko ste početnik savjetujem vam da pročitate ---GRAND TUTORIAL--- !

Ukoliko vam nije problem preplatite se na novine koje sudjeluju u *** Media mogul projektu *** i na taj način pomognite u prikupljanju golda.

Prije nego se odlučite za kraj dana ,i prije nego odete u rat molim vas da pročitate upute službenih novina Ministarstva obrane : Hrvatski vojnik ,i uvjek tučete na ZADNJEM LOGINU!

Hrvatska narodna banka služi za plaćanje MPP,i članarine EDEN-u,dok Ratni Fond eHrvatske služi za objavu rata i za troškove napadanja regija,stoga ukoliko želite rat donirajte u ratni fond.

Čestitam novom predsjedniku i želim mu puno sreće .Moja pomoć je uvjek ponudjena (nažalost moram smanjiti erep na pola sata do sat dnevno,inače će me žena ubit-stoga ako je dovoljno sat vremena dnevno nije problem) .

EDIT :
Nažalost kao šta vidite na zahtjev predsjednika pokrenut je President Impeachment ,mogu potvrditi da je sam predsjednik izdao zahtjev za ovim činom i da ima vrlo opravdan i razumljiv razlog koji neću iznositi u javnost,ipak neke stvari nisu za svih.

Dakle sam predsjednik je zamolio da ga se smjeni jer nije u mogućnosti da vrši svoje dužnosti ,očekujemo i članak predsjednika u kojem će vam i on malo pojasniti.
Molim vas da prihvatite predsjednikovu želju i da ne sudite o čovjeku bez da znate razlog koji vam nemogu reć jer nije za javnost.

Naš predsjednik je izdao ovaj članak kao objašnjenje ovog šta sam naveo,pročitajte članak objašnjenja
Memento mori
Molim vas da prema čovjeku postupate dostojanstveno,nije mu lako u ovim trenutcima.
Jelene primi moju sućut Sad

Hvala vam i sretno u daljem igranju erepublika.

faeran

Broj postova : 82

Korisnički profil

[Vrh] Go down

[Vrh]