eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010- Kvazimoralne varalice

Go down

Veljaca 2010- Kvazimoralne varalice Empty Veljaca 2010- Kvazimoralne varalice

Postaj  faeran 8/2/2010, 00:32

Nakon uspjesne akcije erepublik tima - bananja poprilicnog broja "uglednih" igraca diljem eden i phoenix zemalja na povrsinu isplivavaju mnogi pojedinci koji svoju sramotu pokusavaju na sve moguce nacine objasniti, cak od sebe napraviti heroje, lopticu prebacuju na druge hrvate koji im "podmecu" banove, ili koji (po njihovoj izvrnutoj logici) prijavljuju druge hrvate koji su svojim varanjem ehrvatskoj cinili pazite sad "dobro".

Tako sam i sam optuzen (po svim mogucim irc kanalima/forumima) da sam (nekakvim svojim magicnim sposobnostima) prijavio citavu plejadu domacih igraca, vjerovatno u svrhu ocrnjivana mene i HOS.a , na njihovu veliku zalost vrlo je lako dokazati posljednju komunikaciju sa adminima pa da rjesimo to

kontakt panel

(for admins this is just a proof against fake accusation some people are spreading, name of admins and ticket ID.s are blacked out)

Iz prilozenog je ocito da ti koji "znaju" tko ih prijavljuje nemaju pojma o nicemu, dapace skidam kapu onome koji trosi svoje vrijeme i prijavljuje varalice bili oni ehrvati bili oni esrbi bili oni erusi.

U svakom pogledu zalosno je to sto se varanje pokusava i objasniti citiram "velikim brojem donacija anonimnih donatora u HNB", prema njima bez golda koji je proizasao iz varanja nebi se bili u mogucnosti obraniti od srpskih i madjarskih napada. Svi sa imalo mozga i barem malo morala pljunit ce u facu tima koji od hrvatske rade zemlju nastalu na temeljima varanja.

Tko normalan uzima zadovoljstvo u pobjedama proizaslim iz varanja ? Iz stampanja multija, iz iskoristavanja bugova ? Vi niste nikakvi heroji niti takve pobjede imaju u sebi ikakve casti, pa makar i protivnici varali, vi ste nitko i nista, vi ste ono najnize na sto ljudi spadaju u multiplayer igrama, obican olos koji unistava uzivanje u igri postenoj vecini, pa makar vi gurali tezu da vecina ljudi vara, NE vecina ljudi igra posteno, drugo je sto oni koji varaju imaju duzi jezik (na internetu )
Ovako zavrsavaju u RL

Van sa cheaterima

kad tad im svima sjedne i permanent ban , pa cak i na erepubliku...

S toga pamet u glavu, igrajte fer.

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.