Ožujak 2010. - Nemojte ovo čitati, oslijepit ćete!!!

Go down

Ožujak 2010. - Nemojte ovo čitati, oslijepit ćete!!! Empty Ožujak 2010. - Nemojte ovo čitati, oslijepit ćete!!!

Postaj  nofx_ivan on 11/3/2010, 01:45

Dragi moji!

Nažalost, nadam se da ovo nećete čitati, jer biste mogli imati teških zdravstvenih problema! Naime, pošto sam u zadnje vrijeme dugo na chatu, jedan od mojih najvećih eDužnika me je gnjavio, maltretirao, pa nakraju i potplatio da napravim intervju s njim. Riječ je o vrlo zanimljivom biću iz svemira, koji se sam predstavlja kao: Anto koji ima 19 godina, živi u Kninu i voli hvatat cure po mraku, a inače je poznat kao bole-top. Zato CURE OPREZ!!! Njegova slika da ga lakše prepoznate:
Ožujak 2010. - Nemojte ovo čitati, oslijepit ćete!!! C9d7b53087f69f7854c680e946cabdf7

I nakon dugo prepiranja i dogovaranja, napravili smo intervju, ali još jednom vas upozoravam, nemojte čitati ako imate zdravstvenih tegoba:

PITANJE: Zašto si tako naporan s tim intervjuom???

Pa zato sto zelim da ljudi cuju za mene jer nisam ti ja obican gradjanin ja sam bole-top Very Happy
Prijatelji me zovu bole legenda, bole car ali eto ti me mozes zvati samo bole

PITANJE: Postoje glasine da planiraš osvojiti cijeli eSvijet. Ima li istine u tome?

Hmm pa jasno da zelim Very Happy
Zelim biti hrvatski predsjednik samo sam zakasnio na ovim izborima pa eto morat cu cekati sljedece inace nimalo se ne salim to za predsjednika mislim da mogu punoo napraviti Very Happy

PITANJE: Zašto onda nisi upao u Kongres?

Mene si naso pitati :S pitaj gradjane sto su glasali iako ja mislim da nisu glasali za mene jer su mislili da sam nov, ali iskusan sam ti ja ima u meni talenat za politiku!

PITANJE: Što misliš o HVu ?

Ja ne mislim nego znam da su oni zakoon Razz

PITANJE: Tko ti je najdraži kolega iz stranke?

Andy, stranka te prati Very Happy
Ma svi su super svi su pet sa svima sam dobar svi me vole hvale me sta da jos kazem Razz
I ja njih volim i ja njih hvalim ipak sam kod njih od svog sedmog levela

PITANJE: Sto mislis o predsjedniku svoje stranke ili ti mojoj malenkosti?

Ma andy, dobar, kulturan covjek s problemima s kockanjem i alkoholom, al ide na odvikavanje, uvijek je u dugovima al inace je super Very Happy

PITANJE: A što misliš o našem predsjedniku apačuuu?

Pa nisam bas informiran puno o njemu inace nemam nista protiv njega ako su gradjani glasali za njega onda je legenda kao i ja i potez sto je napadao austriju mu je bio jako pametan Very Happy

PITANJE: Što misliš o predsjedničkim izborima koji će se održati za par dana?

Katastrofa propast cemo ko god da bude predsjednik jer nisam stigao objaviti svoju kandidaturu Very Happy

PITANJE: Jel istina da kad jednom postaneš predsjednik planiraš krati golde za ehr i dobiti doživotni ban?

Ma ja sam posten i ne kradem samo posudujem jbg nekad se potrefi da ne vratim ali to ne racunam kao kradju i necu ja dobiti ban dao sam jednom adminu 10 eura pa mislim da nece bit problema

PITANJE: Tvoje zadnje riječi koje bi rekao kad bi dobio ban?

Rekao bi adminu da je CENZURIRANO!!! jer sam mu dao 10 eura a on tako i naljutio bi se i napravio bi puno osoba na erepu i osnovao bi vlastitu drzavu i objavio bi rat adminima

PITANJE: Jel bole-top normalan?
Ne, ovo pitanje nije bilo namjenjeno njemu, nego vama... Dajte čovjeku iskreno odgovorite u komentarima i ne zaboravite dati vote, jer ako skupi 500 glasova, čovjek će se kandidirati za predsjednika.

Nadam se da ste uživali u ovom polu-spamu, te da nitko nije obolio radi ovog članka,

Vaš

AndyCro

nofx_ivan

Broj postova : 72

[Vrh] Go down

[Vrh]