Veljača 2009. - HUSovci SVI ZA ELBOBA!;Odlazim

Go down

Veljača 2009. - HUSovci SVI ZA ELBOBA!;Odlazim Empty Veljača 2009. - HUSovci SVI ZA ELBOBA!;Odlazim

Postaj  nofx_ivan on 16/3/2010, 18:37

Ovaj clanak pisem da objasnim situaciju koja je nastala tik do pocetka predsjednickih izbora!
Dodjem jucer navecer online kad ono HUS vise nema svoj kandidata na predsjednickim izborima!
I pitam odma na HUS-ovom chatu gdje je Tomo? A oni mi kazu da se prica da sam ja za sve kriv.. pa da objasnim..
Od stranke HDS-a(Kokach) je procurila informacija da ja dovodim 500 Indonezana da dodju glasat u Hrvatsku na predsjednickim izborima! Ovo nijecem i tvrdim da su to puste lazi od strane vladajucih! Nek mi pokazu Print Screen mojih poruka gdje pozivam nekoga da dodje na predsjednicke izbore, ja odlazim iz Hrvatske!
Da ja imam 500 Indonezana isao bi ja u Srbiju na izbore,a ne u HR Wink
Dok su bili KONGRESNI izbori kontaktirao sam 2 Indonezana koje znam od prije jer sam s njima ratovao dok nije bilo Hrvatske!!!
I uopce ne vidim razlog zasto bi ja zvao Indonezane za predsjednicke izbore kad je pobjeda bila blize nama sto se tice broja glasova!
Zato ovim putem porucujem KOKACU(od koga je sve krenulo) da IZLAZIM IZ SVETE HRVATSKE VOJSKE dok su na celu vojske ovi ljudi...
Ako,nedaj Boze,Hrvatska udje u neki rat sigurno cu sudjelovati u njemu na strani Hrvatske!
Zato cestitam HDS-u sto je uspija u svom naumu da raspadne HUS,te takodjer cestitam Tomislavu koji je u to sve povjerovao bez da je se konzultirao s ikim iz stranke!

HUSovci za ELBOBA!
Takodjer s ovim clankom zelim pozvati sve HUSovce da svoj glas daju ELBOBU jer je on zajednicki predsjednicki kandidat HSP-a i HUS-a!

bbb_kambelovac

nofx_ivan

Broj postova : 72

[Vrh] Go down

[Vrh]